banner isbank

Okul Sporları Bölge (Grup) Yarışmaları Sakarya'da Yapılacak

gsb logo2015-2016 Okul Sporları Türkiye Finallerinin Bölge (Grup) Satranç Yarşmaları, 31 Mart 03 Nisan 2016 tarihlerinde Sakarya'da yapılacak.  Bursa ilimizde yapılan Okul Sporları Satranç İl   Birinciliğinde dereceye girerek. bölge yarışmalarına katılmaya hak kazanan  toplam 39 sporcu ve okullarının isim listesi aşağıda yer almaktadır. Okullarımız ve sporcu velilerimizin, yarışmaya katılma ve kafile oluşumu ile ilgili olarak temsilciliğimizle iletişime geçlemeri önemle rica olunur.
1. Kafile için, 1 Kafile Başkanı, 1 Başk Yard. ve 5 Anrtenör görevlendirmesi yapılacaktır.  
2. TOPLANTI: Kafilemizle konaklama ve gidiş geliş ulaşım konusunda "Sporcu Velilerimizle"  17.03.2016 Perşembe günü saat 19:30'da Fethiye'de bulunan B.B. Belediyespor Satranç merkezinde toplantı yapılacaktır. Listedeki tüm sporcu velilerimizin katılmasını rica ederiz.
3. Velilerimizin aşağıda bulunan "kafile izin onay" belgesini doldurarak Okul Sporlarına vermeleri gerekmektedir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  Osman OLDUK ( 5307706516) 
docxSakarya-Kafile_Sporcular.docx pdfOkul_Sporlari_Seyahat_Yonergesi.pdf  dockafile-izin-ve-taahht-1.doc