banner isbank

2015-2016 Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa Grubu Yarışma Sayfası

kulupler00Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Bursa Grubu maçları 26 Mart 2016 Cumartesi günü başlıyor. 7 kulubümüz başvuruda bulunduğu il yarışmaları 7 turlu döner sistem olarak oynanacak.  

KULÜPLERİMİZE DUYURU: İlk üç turu 26-27 Mart günlerinde TOFAŞ Spor Salonu'nda oynanan  ligimizin son 4 turu  28-29 MAyıs 2016 tarihlerinde "Hürriyet Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu" Salonunda oynanacak. 

ADRES: Soğukkuyu Mah. Fakülte Cad. No: 4 Osmangazi/BURSA

Eşlendirmeler ve Yarışma Programı | Yarışma Yönergesi

Eski Haberler:
Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Bursa Grubu maçları başlıyor. 7 kulubümüz başvuruda bulunduğu il yarışmaları 7 turlu döner sistem olarak oynanacak. Yarışma programı, kura çekimi ve eşlendirmeler 20 Mart Pazar saat 16.00'da Merinos AKKM'de kulüplerimizin katılımı ile belirlencektir.
(Ana listelere olabiliecek itirazlar için son süre 17 Mart 2016 saat 17.00'dır. İtirazları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yapabilir ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine de bilgi verebilirsiniz.)