banner isbank

Duyurular

Bursa Satranç Hakemlerimize Önemle Duyurulur

dikkat2018-2019 sezonunda satranç turnuvalarında görev almak isteyen tüm hakemlerimizin hakem lisanslarını vize yaptırırarak, aşağıda yer alan Hakem Bilgi Formu'nu doldurmaları gerekmektedir. 
Hakem Bilgi Formu
Online vize yenileme sayfası

Bursa Satranç Hakemleri Toplantısı 19 Eylül 2018'de

DuyuruBursa İl Hakem Kurulu tarafından Bursa satranç hakemleri toplantısı 19 Eylül 2018 Çarşamba, saat 19.00'da, Bursa Büyükşehir Belediyespor Fethiye Satranç Merkezi'nde yapılacaktır. Tüm satranç hakemlerimizin toplantımıza katılmaları gerekmektedir.

Toplantı Gündemi:

1) Tanışma, yeni ve terfi eden hakemlerimize kokartlarının verilmesi,
2) Yeni sezon vize işlemleri, Hakem Bilgi Formu ve MHS (Merkezi Hakem Sistemi) hakkında bilgilendirme,
3) İl turnuvalarında atamaların prensipleri ve görev talepleri,
4) 2017-2018 görevlendirme değerlendirmeleri
Dilek ve temenniler

Bursa Aday Hakem Kursu 25-27 Mayıs'ta

aday hakem_kokart25-27 Mayıs 2018 tarihlerinde Bursa'da aday hakem kursu açılacaktır. Haberin devamında yer alan şartları sağlayan ve hakem olmak isteyenler kursa başvuru yapabilirler.

Kursa kayıtlar, kurs katılım bedelinin (200 TL) yatırıldığına dair banka dekontuyla birlikte il bilgisinin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adreslerine gönderilmesi ile yapılacaktır.
(TSF İş Bankası IBAN: TR83 0006 4000 0014 2006 2992 26)

Başvuru yapmadan önce lütfen haberin devamındaki açıklamaları okuyunuz. Başvuru için gerekli evraklar kurs günü toplanacaktır.
Kurs Yeri : Bursa Büyükşehir Belediyespor Satranç Merkezi, Fethiye
Kurs programı için tıklayın. (Güncellenmiştir.) | Başvuru Listesi

Eğitim dökümanlarını indirmek için tıklayın. Kursiyerlerimizin derslere dökümanların çıktılarını alarak gelmesi gerekmektedir.

Devamını oku...

Bursa Eylül Ayı Hakem Gelişim Semineri Sonuçları

dikkat- Bursa'da 15-17 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilern Satranç Hakem Gelişim Semineri sonuçlandı. Buna göre sınav sonuç listesi aşağıda yer alıyor.
SONUÇLAR

Hakem Terfi ve Gelişim Kursu (4-6 Mart 2016)

il hakemi_kokardBursa'da 04-05-06 Mart 2016 tarihlerinde "Aday Hakem terfi ve Gelişim Kursu" düzenlenecektir. Gelişim Hakem Kursumuza tüm hakemlerimiz (aday-il) katılabilirler. Kurs sonunda başarılı olan aday hakemlerimiz norm sayıları yeterli ise il hakemliğine terfi ederken, başarılı olan il hakemlerimiz de ulusal hakem normu alacaklar. Geçen yıl açılan ve iptal edlen gelişim kursuna ücret yatıran hakemlerimiz, aynı dekontları ile başvuru yapabilirler. Hakem Terfi ve Gelişim Kursuna Katılım Şartları ve Örnek Dilekçe

Kurs Yeri:
Bursa Büyükeşhir Belediyespor Satranç Merkezi
Adres: Bursa Büyükşehir Belesiyespor Fethiye Spor Tesisleri, Fethiye Mah. Fatih Sok. No. 4 Nilüfer, Bursa
Başvuru Listesi | Kurs Programı ve Konular

Devamını oku...