banner isbank

Duyurular

Bursa Eylül Ayı Hakem Gelişim Semineri Sonuçları

dikkat- Bursa'da 15-17 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilern Satranç Hakem Gelişim Semineri sonuçlandı. Buna göre sınav sonuç listesi aşağıda yer alıyor.
SONUÇLAR

Hakem Terfi ve Gelişim Kursu (4-6 Mart 2016)

il hakemi_kokardBursa'da 04-05-06 Mart 2016 tarihlerinde "Aday Hakem terfi ve Gelişim Kursu" düzenlenecektir. Gelişim Hakem Kursumuza tüm hakemlerimiz (aday-il) katılabilirler. Kurs sonunda başarılı olan aday hakemlerimiz norm sayıları yeterli ise il hakemliğine terfi ederken, başarılı olan il hakemlerimiz de ulusal hakem normu alacaklar. Geçen yıl açılan ve iptal edlen gelişim kursuna ücret yatıran hakemlerimiz, aynı dekontları ile başvuru yapabilirler. Hakem Terfi ve Gelişim Kursuna Katılım Şartları ve Örnek Dilekçe

Kurs Yeri:
Bursa Büyükeşhir Belediyespor Satranç Merkezi
Adres: Bursa Büyükşehir Belesiyespor Fethiye Spor Tesisleri, Fethiye Mah. Fatih Sok. No. 4 Nilüfer, Bursa
Başvuru Listesi | Kurs Programı ve Konular

Devamını oku...

2014 - 2015 Okul Sporları Türkiye Birinciliği

Duyuru2014 - 2015 Okul Sporları Türkiye Birinciliği ile alakalı detayları linkte bulabilirsiniz http://okulsporlari.tsf.org.tr/

Katılma hakkı bulunan sporcularımızın  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine katılım durumları ve iletişim bilgileri hakkında bilgi vermeleri gerekmektedir.

Satranç Hakem Kursları Duyurusu

Duyuruİlimizde 7-9 Mart 2014 tarihlerinde satranç Aday Hakem Kursu ve 21-23 Mart 2014 tarihlerinde  Aday Hakem Terfi ve Gelişim Kursu açılacaktır. Aday Hakem Kursu'na satranç hakemi olmak isteyenler katılabiliyor. Kurs sonunda başarılı olanlar Aday Hakem ünvanı alıyor.  Gelişim Semineri'ne ise tüm hakemler (aday, il) katılabiliyor. Gelişim semirinde başarılı olan aday hakemler il hakemi olabiliyor, il hakemleri ise ulusal hakem normu alıyor.

Tüm il hakemlerimiz ve satranç hakemi olmak isteyen herkes davetlidir. Ayrıntılar ve başvuru formları haberin devamında yer alıyor.

Her iki kurs da yeterli başvuru olmamasından dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kurslara başvurular ve evrak teslimi devam etmektedir. Aday hakem kursu için başvurular 30'a ulaşınca yeni tarihler ilan edilecektir.

Devamını oku...