banner isbank

Duyurular

Bursa Aday Hakem Kursu 25-27 Mayıs'ta

aday hakem_kokart25-27 Mayıs 2018 tarihlerinde Bursa'da aday hakem kursu açılacaktır. Haberin devamında yer alan şartları sağlayan ve hakem olmak isteyenler kursa başvuru yapabilirler.

Kursa kayıtlar, kurs katılım bedelinin (200 TL) yatırıldığına dair banka dekontuyla birlikte il bilgisinin  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adreslerine gönderilmesi ile yapılacaktır.
(TSF İş Bankası IBAN: TR83 0006 4000 0014 2006 2992 26)

Başvuru yapmadan önce lütfen haberin devamındaki açıklamaları okuyunuz. Başvuru için gerekli evraklar kurs günü toplanacaktır.
Kurs Yeri : Bursa Büyükşehir Belediyespor Satranç Merkezi, Fethiye
Kurs programı için tıklayın. (Güncellenmiştir.) | Başvuru Listesi

Eğitim dökümanlarını indirmek için tıklayın. Kursiyerlerimizin derslere dökümanların çıktılarını alarak gelmesi gerekmektedir.

Devamını oku...

Bursa Eylül Ayı Hakem Gelişim Semineri Sonuçları

dikkat- Bursa'da 15-17 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilern Satranç Hakem Gelişim Semineri sonuçlandı. Buna göre sınav sonuç listesi aşağıda yer alıyor.
SONUÇLAR

Hakem Terfi ve Gelişim Kursu (4-6 Mart 2016)

il hakemi_kokardBursa'da 04-05-06 Mart 2016 tarihlerinde "Aday Hakem terfi ve Gelişim Kursu" düzenlenecektir. Gelişim Hakem Kursumuza tüm hakemlerimiz (aday-il) katılabilirler. Kurs sonunda başarılı olan aday hakemlerimiz norm sayıları yeterli ise il hakemliğine terfi ederken, başarılı olan il hakemlerimiz de ulusal hakem normu alacaklar. Geçen yıl açılan ve iptal edlen gelişim kursuna ücret yatıran hakemlerimiz, aynı dekontları ile başvuru yapabilirler. Hakem Terfi ve Gelişim Kursuna Katılım Şartları ve Örnek Dilekçe

Kurs Yeri:
Bursa Büyükeşhir Belediyespor Satranç Merkezi
Adres: Bursa Büyükşehir Belesiyespor Fethiye Spor Tesisleri, Fethiye Mah. Fatih Sok. No. 4 Nilüfer, Bursa
Başvuru Listesi | Kurs Programı ve Konular

Devamını oku...

Satranç Hakem Kursları Duyurusu

Duyuruİlimizde 7-9 Mart 2014 tarihlerinde satranç Aday Hakem Kursu ve 21-23 Mart 2014 tarihlerinde  Aday Hakem Terfi ve Gelişim Kursu açılacaktır. Aday Hakem Kursu'na satranç hakemi olmak isteyenler katılabiliyor. Kurs sonunda başarılı olanlar Aday Hakem ünvanı alıyor.  Gelişim Semineri'ne ise tüm hakemler (aday, il) katılabiliyor. Gelişim semirinde başarılı olan aday hakemler il hakemi olabiliyor, il hakemleri ise ulusal hakem normu alıyor.

Tüm il hakemlerimiz ve satranç hakemi olmak isteyen herkes davetlidir. Ayrıntılar ve başvuru formları haberin devamında yer alıyor.

Her iki kurs da yeterli başvuru olmamasından dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kurslara başvurular ve evrak teslimi devam etmektedir. Aday hakem kursu için başvurular 30'a ulaşınca yeni tarihler ilan edilecektir.

Devamını oku...

Satranç Hakemleri Toplantısı

toplanti0016 Ocak 2014 Perşembe günü saat 19.00'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda (Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda) hakem toplantısı yapılacaktır. Toplantı gündemini; tanışma, Bursa'daki satranç etkinlikleri, görevlendirmeler, hakemlik ve organizasyon bilgisi oluşturmaktadır.

Toplantıya tüm hakemlerimiz davetlidir. 

Özellikle 2014 yılında turnuvalarda görev alacak hakemlerimizin toplantıya katılmaları önemlidir. Herhangi bir sebeple toplantıya katılamayacak olan hakemlerimiz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bilgi vermeleri gerekmektedir. Tüm hakemlerimize hakem listesini kontrol ederek sezon vizelerini kampanya.tsf.org.tr adresinden yaptırmalarını ve güncel hakem bilgi formlarını  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermelerini hatırlatırız.