banner isbank

Duyurular

Bursa Eylül Ayı Hakem Gelişim Semineri Sonuçları

dikkat- Bursa'da 15-17 Eylül 2017 tarihlerinde gerçekleştirilern Satranç Hakem Gelişim Semineri sonuçlandı. Buna göre sınav sonuç listesi aşağıda yer alıyor.
SONUÇLAR

Hakem Terfi ve Gelişim Kursu (4-6 Mart 2016)

il hakemi_kokardBursa'da 04-05-06 Mart 2016 tarihlerinde "Aday Hakem terfi ve Gelişim Kursu" düzenlenecektir. Gelişim Hakem Kursumuza tüm hakemlerimiz (aday-il) katılabilirler. Kurs sonunda başarılı olan aday hakemlerimiz norm sayıları yeterli ise il hakemliğine terfi ederken, başarılı olan il hakemlerimiz de ulusal hakem normu alacaklar. Geçen yıl açılan ve iptal edlen gelişim kursuna ücret yatıran hakemlerimiz, aynı dekontları ile başvuru yapabilirler. Hakem Terfi ve Gelişim Kursuna Katılım Şartları ve Örnek Dilekçe

Kurs Yeri:
Bursa Büyükeşhir Belediyespor Satranç Merkezi
Adres: Bursa Büyükşehir Belesiyespor Fethiye Spor Tesisleri, Fethiye Mah. Fatih Sok. No. 4 Nilüfer, Bursa
Başvuru Listesi | Kurs Programı ve Konular

Devamını oku...

Satranç Hakem Kursları Duyurusu

Duyuruİlimizde 7-9 Mart 2014 tarihlerinde satranç Aday Hakem Kursu ve 21-23 Mart 2014 tarihlerinde  Aday Hakem Terfi ve Gelişim Kursu açılacaktır. Aday Hakem Kursu'na satranç hakemi olmak isteyenler katılabiliyor. Kurs sonunda başarılı olanlar Aday Hakem ünvanı alıyor.  Gelişim Semineri'ne ise tüm hakemler (aday, il) katılabiliyor. Gelişim semirinde başarılı olan aday hakemler il hakemi olabiliyor, il hakemleri ise ulusal hakem normu alıyor.

Tüm il hakemlerimiz ve satranç hakemi olmak isteyen herkes davetlidir. Ayrıntılar ve başvuru formları haberin devamında yer alıyor.

Her iki kurs da yeterli başvuru olmamasından dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kurslara başvurular ve evrak teslimi devam etmektedir. Aday hakem kursu için başvurular 30'a ulaşınca yeni tarihler ilan edilecektir.

Devamını oku...

Satranç Hakemleri Toplantısı

toplanti0016 Ocak 2014 Perşembe günü saat 19.00'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda (Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda) hakem toplantısı yapılacaktır. Toplantı gündemini; tanışma, Bursa'daki satranç etkinlikleri, görevlendirmeler, hakemlik ve organizasyon bilgisi oluşturmaktadır.

Toplantıya tüm hakemlerimiz davetlidir. 

Özellikle 2014 yılında turnuvalarda görev alacak hakemlerimizin toplantıya katılmaları önemlidir. Herhangi bir sebeple toplantıya katılamayacak olan hakemlerimiz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bilgi vermeleri gerekmektedir. Tüm hakemlerimize hakem listesini kontrol ederek sezon vizelerini kampanya.tsf.org.tr adresinden yaptırmalarını ve güncel hakem bilgi formlarını  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermelerini hatırlatırız.

Hakem Bilgi Formu

Tüm hakemlerimizin (daha önceki sezonlarda formu göndermiş olan hakemlerimiz de dahil), yeni sezon için aşağıkdaki hakem bilgi formunu en kısa da doldurup Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri gerekmektedir.

Hakem Bilgi Formu