banner isbank

Etkinlik Takvimi

2017-2018 Bursa Etkinlik Programı

İL TEMSİLCİLİĞİ - İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ TURNUVALARI

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  Bursa 1. Yaş Grupları ST (10-11 Yaş)  30 Eylül-1 Ekim  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
Ekim 2017
2  Bursa Küçükler İl Birinciliği (10-11-12 Yaş)  14-15 Ekim  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge
3  Bursa Yıldızlar İl Birinciliği (13-18 Yaş)  14-15 Ekim  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri   Yönerge 
 Bursa Emektarlar İl Birinciliği  14-15 Ekim   Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri   Yönerge 
 Gemlik Cumhuriyet  Bayramı Hızlı ST  18 Ekim 
 Bursa 2. Yaş Grupları ST (7-8 Yaş)  28-29 Ekim  BBB Satranç Merkezi  Yönerge 
 Bursa 1. Yıldırım ST   29 Ekim  BBB Satranç Merkezi   Yönerge
Kasım 2017
8  Bursa Küçükler İl Birinciliği (7-8-9 Yaş)  4-5 Kasım  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge 
9  Bursa İl Birinciliği Seçme Yarışması  11-12 Kasım  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge 
10  Bursa 2. Yıldırım ST  19 Kasım   BBB Satranç Merkezi  Yönerge 
11  Gemlik Öğretmenler Günü Hızlı ST  29 Kasım
Aralık 2017
12  Bursa Satranç İl Birinciliği (Final)  13-17 Aralık
13  Orhangazi Okul Sporları Satraç Takım Yarışması  19-20 Aralık
14  Yenişehir Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  20-22 Aralık 
15  Bursa 3. Yaş Grupları ST (2008-2009 doğumlular)  23-24 Aralık
16  Bursa 3. Yıldırım ST  24 Aralık
17  İnegöl Satranç İlçe Birinciliği  23-24 Aralık
Ocak 2018
17  Bursa 4. Yaş Grupları (7-8 Yaş) ST  13-14 Ocak
18  Bursa 4. Yıldırım ST  14 Ocak
19  Karacabey Satranç İlçe Birinciliği  13-14 Ocak
20  Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  15-18 Ocak
Şubat 2018
21  2017-2018 Bursa Karacabey Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  8-9 Şubat
22 Nilüfer Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği  10 Şubat 
23  Nilüfer Hızlı Satranç İlçe Birinciliği  10-11 Şubat
24  2017-2018 Bursa Kadınlar Satranç İl Birinciliği  16-18 Şubat
Mart 2018
25  Bursa 5. Yaş Grupları ST (9-10 Yaş)  3-4 Mart
26  Bursa 5. Yıldırım ST  4 Mart
27  Küçükler ve Yıldızlar Takım Yarışmaları (İznik-Karacabey-Mustafakemalpaşa)  10-11 Mart
28  Küçükler ve Yıldızlar Takım Yarışmaları (Orhaneli-Gemlik-Orhangazi-Yenişehir)   17-18 Mart
29  Bursa 6. Yaş Grupları ST (7-8 Yaş)  17-18 Mart
30  Bursa 6. Yıldırım ST  18 Mart
31  Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları-İnegöl İlçe Maçları (1. Buluşma)  24-25 Mart
32  Bursa Küçükler ve Yıldızlar Takım Yarışmaları (Merkez)  30 Mart-1 Nisan
 Nisan 2018
33  küçükler ve Yıldızlar Takım Yarışmaları (İnegöl)  7-8 Nisan
34  Nilüfer Satranç İlçe Birinciliği  7-8 Nisan
35  Bursa 7. Yaş Grupları ST (9-10 Yaş)  14-15 Nisan
36  Bursa 7. Yıldırım ST  15 Nisan
37  Gemlik Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  18-19 Nisan
38  İnegöl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ST  21-22 Nisan
Mayıs 2018
39  Nilüfer Okullar Arası Satranç İlçe Birinciliği  5-6 Mayıs
40  Yenişehir Kadınlar Satranç İlçe Birinciliği  5-6 Mayıs
41  İnegöl Okul Sporları Satranç Takım Turnuvası  7-10 Mayıs
42  Gemlik Gençler Hızlı ST  9 Mayıs
43  Yenişehir Satranç İlçe Birinciliği  12-13 Mayıs
44  Bursa Gençler İl Birinciliği   18-20 Mayıs
45  Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları-İnegöl İlçe Maçları (2. Buluşma)  26-27 Mayıs
46  Orhaneli Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  26-27 Mayıs
Haziran 2018
47  Bursa 8. Yaş Grupları ST (7-8 Yaş)  2-3 Haziran
48  Bursa 8. Yıldırım ST  3 Haziran
Temmuz 2018
49  İnegöl 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Bayramı ST  7-8 Temmuz
50  15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Bayramı ST  13-15 Temmuz


İL TEMSİLCİLİĞİ - İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ ORGANİZASYONLARI

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  Hakem Gelişim Kursu  15-17 Eylül  BBB Satranç Merkezi
2  Hakem Toplantısı  15 Eylül  BBB Satranç Merkezi
Kasım 2017
3  1. Kademe Antrenörlük Kursu  3-12 Kasım  GHSİM Toplantı Salonu 
Aralık 2017
4  Hakem Toplantısı  6 Aralık  GHSİM Toplantı Salonu 
Ocak 2018


ÖZEL TURNUVALAR-ORGANİZASYONLAR

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  3. Gemlik Zeytini Açık ST  22-23 Eylül  Gemlik Celal Bayar AL  Yönerge
Ekim 2017
2  Neşve Hızlı Satranç Turnuvası  1 Ekim  Neşve Kafe  Yönerge
3  Kanseri Mat Ediyorum ST  28-29 Ekim  Merinos AKKM  Yönerge
4  2. Kayapa Cumhuriyt Bayramı Bahçe ST  31 Ekim  Kayapa Ortaokulu  Yönerge
Kasım 2017
5  22 Kasım Diş Hekimleri Günü Açık ST  25-26 Kasım  Neşve Kafe  Yönerge
Aralık 2017
6  Piyon Satranç Akademis Masterclasss 2017 Aralık UKD ST  9-10 Aralık  Akpınar Kültür Merkezi  Yönerge
 
Ocak 2018
 
 
  • Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirme, haberler...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
  • Son güncelleme: 22.10.2017