banner isbank

Satranç Hakem Kursları Duyurusu

Duyuruİlimizde 7-9 Mart 2014 tarihlerinde satranç Aday Hakem Kursu ve 21-23 Mart 2014 tarihlerinde  Aday Hakem Terfi ve Gelişim Kursu açılacaktır. Aday Hakem Kursu'na satranç hakemi olmak isteyenler katılabiliyor. Kurs sonunda başarılı olanlar Aday Hakem ünvanı alıyor.  Gelişim Semineri'ne ise tüm hakemler (aday, il) katılabiliyor. Gelişim semirinde başarılı olan aday hakemler il hakemi olabiliyor, il hakemleri ise ulusal hakem normu alıyor.

Tüm il hakemlerimiz ve satranç hakemi olmak isteyen herkes davetlidir. Ayrıntılar ve başvuru formları haberin devamında yer alıyor.

Her iki kurs da yeterli başvuru olmamasından dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kurslara başvurular ve evrak teslimi devam etmektedir. Aday hakem kursu için başvurular 30'a ulaşınca yeni tarihler ilan edilecektir.


Aday Hakem Kursu Katılım Koşulları & Gerekli Evraklar
Hakem Gelişim Semineri Katılım Koşulları

Aday Hakem Kurs Programı | Aday Hakem Terfi ve Gelişim Kurs Programı

Başvurular internek üzerinden alınacaktır:

(Vizeli lisansınız yoksa başvuru formunu doldurabilmek için kampanya.tsf.org.tr adresinden lisans vize-tescil işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.)

Kurslara katılabilmek için internet üzerinden başvuru yapılmış, tüm evrakların derslerden önce tamamlanmış ve kurs kayıt ücreti dekontunun İl Temsilciliği'ne son başvuru tarihlerinden önce ulaştırılmış olması gerekmektedir.
Bursa Satranç İl Temsilciliği İletişim: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - 0530 770 6516 - Uludag Ünviversitesi Eğitim Fakültesi. Beden Eğitimi ve Spor Bölümü

Kurs Yerleri: Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda (Atatürk Spor Salonu, Altıparmak)
(Değişiklik olması halinde sitemizde ilan edilecektir.)