banner isbank

Satranç Haberleri

Ödüllü Bursa Heykel Rotary Kulübü 4.Açık Satranç Turnuvası 15-17 Mart'ta


Rotary afi-4.aik
     Geleneksel
      Rotary Açık
Turnuva Adı  
Heykel Rotary Kulübü 4.Açık Satranç Turnuvası
Organizasyon  
Bursa Heykel Rotary Kulübü
Yarışma Tarihi    
15-16-17 Mart 2019
Yarışma Yeri Heybeli Otel     Bademli / Mudanya Yolu             HARİTA
Kategoriler
A Kategorisi: 1600-2199 Maksimum puanlı sporcular
B Kategorisi: 1599 ve Altı Maksimum puanlı ve puansız olanlar
C Kategorisi : 10 Yaş ve Altı Sporcular  (2009-2012 yılları)
Kontenjan
Her kategoride 128 sporcu    
Tempo / Tur
60’+30’’ eklemeli tempo   /     7 Tur
Ödüller

A ve B Kategorileri kupa,madalya ve   4500 TL. Nakdi Ödül 
C kategorisi Kupa,madalya ve hediye    Ayrıntılar TABLODA 
Katkı Payı
A ve B Kategorileri 60 TL. C Kategorisi 50 TL.
Son Başvuru
13 Mart 2019 Çarşamba Saat:17.00
Yarışma Yönergesi  Başvuru Sona 
Ermiştir

 Kesin Kayıt-A     Kesin Kayıt-B      Kesin Kayıt-C

     Ön Başvuru dekontlarının  505 620 6151 nolu telefona WhatssApp ile ulaşmasından sonra üstteki kesin kayıt   
      listeleri güncellenmektedir. Ayrıntılar devamında 

Devamını oku...

Uludağ Satranç S.K. 2.Açık HIZLI Satranç Turnuvası 9 Mat'ta

uluda logo_Yeni_Resim
          Biraz da
       Hızlanalım!
Turnuva Adı  
Uludağ Satranç S.K. 2.Açık HIZLI Satranç Turnuvası
Organizasyon  
Uludağ Satranç Spor Kulübü
Yarışma Tarihi    
09.Mart 2019 Cumartesi   
Yarışma Yeri Bursa Türkmetal  Sendikası  Sosyal Tesisleri        HARİTA
Kategoriler
Açık 1600 ve Altı puanlı ve puansız sporcular (Tek Kategori)
Kontenjan / Tur
128 sporcu (Maksimum puana göre)   /     7 Tur İsviçre Sistemi
Tempo
15’+5’’ Eklemeli Tempo
Ödüller İlk üç dereceye kupa, ilk beş dereceye madalya ve sinema bileti,
Ayrıca en iyi 7-12 yaşlara madalya verilecektir.
Katkı Payı
40 ₺   (ELO/UHS ve TSF harçları dahildir)
Son Başvuru
07 Mart 2019 Perşembe Saat:18.00
Yarışma Yönergesi Başvuru
Başvuru sona ermiştir

Devamını oku...

Nida Satranç UKD Grupları Turnuvası Yarışma Sayfası

afisNidaNida Satranç Spor Kulübü organizasyonunda "UKD Grupları Satranç Turnuvası" 16-17 Şubat 2019 tarihlerinde Nilüfer Şehitler Ortaokulu Salonunda gerçekleştirilecek. 
Üç kategoride, 7 tur olarak yapılacak yarışma sonuçları UKD'ye dahil edilecek. 

Kayıt Kontrol: Cumartesi 09.00-09.30  Teknik Toplantı: 09.30   1. Tur : 10.00
Sporcu listeleri 15 Şubat Cuma aşağıdaki yarışma tablosundan takip edilebilir.
                        Nida Satranç Kulübü UKD Grupları Satranç Turnuvası  
Sporcu Listeleri                                Eşlendirme ve Sonuçlar    YÖNERGE
A KATEGORİSİ 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur 6.Tur Sıralama
B KATEGORİSİ 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur 6.Tur Sıralama
C KATEGORİSİ 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur 6.Tur 7.Tur Sıralama










UYARI:
Yarışma Salonu değişikliği olmuştur Yarışma, Beşevler Mahallesi Nilüfer Şehitler Ortaokulu Salonunda yapılacaktır. Ayrıntılar devamında 

Devamını oku...

Bursa Okul Sporları Satranç Takım Turnuvası Yarışma Sayfası

gsb logo2018-2019 Bursa Okul Sporları Satranç takım Turnuvası, Gençler-Yıldızlar-Küçükler kategorileri 18-22 Şubat 2019 tarihlerinde Ertuğrul Sağlam Spor Tesilerinde 190 takım ve toplamda 980 sporcunun katılımı ile gerçekleştiriliyor.  Yarışmaya üç kategoride toplam 156 okul katılıyor. 

Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışmaları
Sporcu Listeleri Eşlendirme ve Sonuçlar    YÖNERGE
GENÇLER GENEL 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur 6.Tur Sıralama
GENÇLER KIZLAR 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur Sıralama
YILDIZLAR GENEL 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur 6.Tur Sıralama
YILDIZLAR KIZLAR 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur Sıralama
KÜÇÜKLER GENEL 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur 6.Tur Sıralama
KÜÇÜKLER KIZLAR 1.Tur 2.Tur 3.Tur 4.Tur 5.Tur Sıralama











Osmangazi Belediyesi desteği ile  gerçekleştirilen GENÇLER ve YILDIZLAR kategorileri mücadelesi çarşamba günü sona erdi. Sıralama listelerine tablodan ulaşılabilir. 
Okul Sporları Satranç Takım Yarışmaları, Gençler-Yıldızlar-Küçükler Kategorisi maçları sona erdi, Son sıralama listeleri tabloda yer alıyor.
Gençler ve Yıldızlar kategorileri Okul Sporları Bölge Grup Finalleri yarışmalarına katılacak, Açıklama ve detaylar yönergede, görseller haberin devamında yer alıyor.

Devamını oku...

Satrançta Kupa Coşkusu Tamamlandı

Antalya’da 310 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği 201tk kupa_poster9 Türkiye Kupası bu sabah oynanan final turunun ardından sona erdi. 8 gün boyunca 11 tur süren çetin karşılaşmalar sonunda IM Cem Kaan GÖKERKAN birinci, IM Ege KÖKSAL  ikinci, IM Ufuk Sezen ARAT üçüncü, FM Kayra KAMER dördüncü oldu.

Kupa mücadelesinde Bursa'dan Ataberk EREN dokuzuncu ve CM Necmettin KORKMAZ onikinci olarak ödül almaya hak kazanan sporcularımızdı.

Yarışma detayları ve sıralamalar için tıklayınız