banner isbank

1.Kademe Satranç Antrenörü Kursu 7-16 Eylül Tarihlerinde Yapılalcaktır

satranc-antrenorlugu AntalyaBursa ilimizde 7-16 Eylül 2018 tarihlerinde 1.Kadem Satranç Antrenör Kursu açılacaktır. Değişen kurs yönetmelikleri gereği: 

2018 yılında  açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek    yapılacaktır.  Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen (1. Kademe 20 ) minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır. 
Kayıt işlemleri için aşağıda yer alan  bilgilendirmeden ve program hakkında da örnek ders programını takip edilebilir inceleyebilirsiniz... SON  BAŞVURU:  05 EYLÜL 2018  Ayrıntı ve Başvuru için Tıklayınız  

1.Kademe Antr Kurs Bilgilendirme           Örnek Dilekçe               Örnek Ders Programı                 Başvuran Kursiyer Listesi