banner isbank

Bursa Büyükşehir Belediyespor 20. Yıldırım Turnuvası 4 Haziran’da

bbbspor logoBursa Büyükşehir Belediyespor 20. Yıldırım Satranç Turnuvası 4 Haziran 2017 Pazar günü, Fethiye’deki BBB Satranç Merkezi’nde düzenlenecektir. Turnuva 7 tur sürecek ve 3 dakika + 2 saniye eklemeli tempo ile oynanacaktır.
Turnuvada ilk üçe kupa; ilk beşe, en iyi kadın sporcuya ve 12 yaş ve altında ilk üçe giren sporculara madalya verilecektir. Sonuçlar yıldırım ELO ve UKD hesaplarına dahil olacaktır.

 Başvuru  Sona Emiştir             Son Başvuru: 2 Haziran 2017 Cuma 17.30
Kontenjan: 40 sporcu (Kontenjan; maksimum kuvvet puanına ve başvuru sırasına göre belirlenecektir.)
GÖREVLİ HAKEMLER
Katkı Payı: 20 TL               Kayıt-Kontrol: 14.30-15.00            1. Tur: 15.30              Detaylar yönergede ve devamında    Yarışma sayfası: www.bursabbsatranc.com

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yarışma Yeri: Bursa Büyükşehir Belediyespor Satranç Merkezi, Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Tesisleri, Fethiye Mah. Fatih Sok. No:4/2 Nilüfer-BURSA (Harita İçin Tıklayın)