banner isbank

Ödüllü Bursa Büyükşehir Belediyespor 16. Açık Turnuvası 25-26 Şubat’ta

bbb acik16_afisBursa Büyükşehir Belediyespor 16. Açık Satranç Turnuvası 25-26 Şubat 2017 tarihlerinde  Merinos AKKM salonlarında düzenlenecektir.
6 tur sürecek olan turnuva 3 kategoride gerçekleşecek. A ve B kategorileri sonuçları ELO, tüm kategoriler UKD hesaplarına dahil olacaktır.
Başvurular Sona Ermiştir
A KAtegorisi:  Elo puanlılar ve 1600 ve üzeri UKD puanı olanlar
B Kategorisi:  Maksimum kuvvet puanı 1600'ün altında olanlar, ELO/UKD puanı olmayanlar
C Kategorisi: 12 yaş ve altı (2005-2010 doğumlu) sporcular.

Turnuva Sayfası: www.bursabbsatranc.com       Yarışma Yönergesi    GÖREVLİ HAKEMLER

Kontenjan: Her kategoride 64 sporcu (Kontenjanlar Elo, UKD, başvuru sırasına göre belirlenecektir.)
Katkı Payı:  50 TL (A kategorisi),    30 TL (B ve C kategorileri)
         Ayrıntılar devamında  
 Ödüller: Toplam 2.000 TL. Her kategoride ilk 3'e kupa, ilk 5'e madalya ve C kategorisinde her yaş grubunda ilk 3 sporcuya madalya.

Bursa dışından katılacak 8 sporcunun (öncelikli olarak 1900 ELO üstü ve davetli sporcular) konaklama, katkı payı ve yol masrafları Bursa Büyükşehir Belediyespor tarafından karşılanacaktır. 

Konaklama talepleri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yapılmalıdır.

Ayrıntılar yönergede.

Turnuva Yeri: Merinos AKKM

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Turnuva Sayfası: www.bursabbsatranc.com