banner isbank

Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Yarışmaları Duyurusu

kulupler00Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Yarışmaları'na başvurular ve transfer dönemi 24 Şubat 2017 Cuma günü sona eriyor. Bursa İl Yarışmaları'na katılmak isteyen kulüplerimizin Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü'ne 27 Şubat 2017 saat 17.00’a kadar dilekçe ile başvuruda bulunmaları ve  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. " adresine bilgi vermeleri gerekmektedir. Sporcuların kulüp lisansları bu tarihe kadar çıkartılmalıdır.
Kulüplerimiz  2-5 Mart 2017  tarihlerinde sporcu ana listeleri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "  adresine gönderilmelidir.
DUYURU: Kulüpler şampiyonası Bursa İl Yarışmaları  Koordinatörü  olarak, TSF Kulüpler Koordinasyon kurulu üyemiz Ferhat KURU atanmıştır. Bursa Ligimiz için başvuruda bulunan kulüplerimiz  "ana listelerini" Koordinatörümüze iletmelidirler. Bu amaçla Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimize e posta ile göndermeleri yeterlidir. 
24 Mart - 28 Mayıs 2017 tarihleri  arasında oynanacak maçların programı katılan takım sayısı kesinleşince bildirilecektir.  Ayrıntılar talimatta
 Kulupler_il_Yore_Talimat         /     Kulupler_Bursa2017_Analiste         /     kulup_sporcu_lisans_tescil_belgesi     2017_Kulupler_İl_Yore_Takvim-Duyurusu    (Son duyuruyu ve takvimi inceleyiniz)