banner isbank

Antalya'dan Kupa ve Madalyalarla Dönüyoruz

Antalya-2017Antalya'da gerçekleştirilen Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar  Finallerinde 122 sporcu ile katıldık. 
17 Yaş Genel Kategoride Alihan DEMİRBAĞ ikinci,  12 Yaş Kızlar Kategorisinde Safiye Öykü İNCE ikinci ve 10 Yaş genel Kategoride Ömer Melih SARIDAĞ üçüncü olup  kupa ve madalya kazandılar. 
Küçükler kategorisinde: 8 Yaş Kızlarda İdil Mira ÖZSOY beşinci, 9 Yaş Genelde Ediz GÜREL beşinci, 12 Yaş Genelde Altuğ BOZKAYA beşinci, 12 Yaş Kızlarda Sibel DOĞAN Dördüncü olup, madalya kazandılar ve Milli Takım Havuzuna girmeyi başardılar. Ayrıca Küçükler kategorisinde Uğur ŞENAY, Jülide Aysu MUTLU, Ece Berra SOYDEMİR, Yağız TABAN Milli Takım Havuzuna girmeye hak kazandılar.
Yıldızlar Kategorisinde 15 Yaş Genel Kategoride Kutay ÖZKURT beşinci, 18 Yaş Kızlarda Elif ASLAN beşinci ve 14 Yaş Kızlarda İrem ONBAŞI yedinci olarak Milli Takım Havuzuna girmeye hak kazandılar.
Türkiye Finallerinde Bursamızı başarı ile temsil eden tüm sporcularımıza, emeği geçen başta anne-babalar olmak üzere tüm antrenör hocalarımıza Bursa Satranç Temsilcilği olarak teşekkür ediyoruz.  Ayrıntılar için Tıklayınız

17erkek-alihanc 
12kiz-yk
 


10erkek-mer-melih 

12erkek-altu ve_yaz