banner isbank

Öğretmenler Günü Hızlı Satranç Turnuvası 27 Kasım'da

ogretmenler-gunu-logo24 Kasım 2016 öğretmenler günü  haftasında, 27 Kasım 2016 Pazar günü  "Öğretmenler Günü Hızlı Satranç Turnuvası"  Peyami Safa Ortaokulu evsahipliğinde gerçekleşecektir.
Yarışmaya; öğretmenlerimiz, satranç antrenörlerimiz ve hakemlerimiz katılabilir.
15 Dk+5 Sn/Hamle temposuyla  6 Tur oynanacak olan yarışmaya katılım için 2016-2017 lisanslı sporcu olma şartı vardır.
Son Başvuru: 26 Kasım Cumartesi (Kontenjan 64 Kişi)  
Başvurular  www.bursa.tsf.org.tr  sayfamızdan online kayıt sistemimizden yapılacaktır.
Ayrıntılar Yonergede ve haberin devamında yer almaktadır. Peyami Safa Ortaokulu Nerede?
 
   KATILIM - BAŞVURU:
2.1               Turnuvaya TSF lisanslı ve 2016-2017 vizesini yaptırmış öğretmenler, satranç  antrenörleri ve satranç  hakemleri katılabilir.
2.2               Başvurular, 26 Kasım Cumartesi 17.30’a kadar bursa.tsf.org.tr adresindeki kayıt formu ile internet üzerinden alınacaktır.
2.3               Turnuvada katkı payı alınmayacaktır.
2.4               Kayıt-kontrol işlemleri, 27 Kasım 2016 Pazar  saat 10.00-10.30 arasında turnuva salonunda yapılacaktır. 1. tur eşlendirmesi bu işlemlere göre yapılacaktır.
2.5         Başvurular www.bursa.tsf.org.tr  sayfasında  bulunan   “Online Kayıt”  bölümünden  yapılmalıdır. Başka  yollarla  yapılacak başvurularda, kaybedilecek haklardan organizasyon sorumlu değildir.
2.6         Yarışmaya Bursa da görev yapan öğretmen, satranç antrenörü ve satranç hakemleri katılabilir.
 

KATEGORİ SÜRE KONTENJAN KATKI PAYI
Öğretmenler 15 Dakika+ 5 saniye/Hamle 
64
yok
 

 

2.7         İnternet üzerinden başvuru yaparak, daha sonra değişen kararla yarışmaya katılamayacak olanların,  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-posta atarak, kayıtlarını iptal ettirmeleri  gerekmektedir.