banner isbank

Ödüllü Bursa Büyükşehir Belediyespor 15. Açık Turnuvası 18-20 Kasım’da


bbb 14_acik_afisBursa Büyükşehir Belediyespor
15. Açık Satranç Turnuvası 18-20 Kasım 2016 tarihlerinde Merinos AKKM'de oynanacak. 3 gün, 7 tur sürecek olan BBB Açık satranç turnuvası 2 kategoride gerçekleşecek.
Turnuvada toplam ödül 2.500 TL. Kategorilerde ilk 3'e kupa, ilk 5'e girenlere madalya verilecektir. Yarışma sonuçları ELO ve UKD hesaplarına dahil olacak.
Başvuru bitmiştir   Turnuva Sayfası: www.bursabbsatranc.com       
BBB_15.Acik_Satran_Turn_Hakem_Gorevlendirmesi

A Kategorisi:
 Elo puanlılar ve 1600 ve üzeri UKD puanı olanlar
B Kategorisi: Maksimum kuvvet puanı 1600'ün altında olanlar, ELO/UKD puanı olmayanlar
Son Başvuru: 16 Kasım Çarşamba 17.00   Kontenjan: 200 sporcu (Bir kategori en fazla 128)
Katkı Payı: 50 TL (A Kategorisi), 30 TL (B Kategorisi)  Ayrıntılar devamında


Bursa dışından katılacak
 8 sporcunun (öncelikli olarak 1900 ELO üstü ve davetli sporcular) konaklama, katkı payı ve yol masrafları Bursa Büyükşehir Belediyespor tarafından karşılanacaktır. Konaklama talepleri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yapılmalıdır. Ayrıntılar www.bursabbsatranc.com adresinde ve yönergede...

Turnuva Direktörleri: İsmail ÇALIŞKAN & Sedat SARMAN & Bilal BİNGÖLBALİ

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "> Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Turnuva Sayfası: www.bursabbsatranc.com