banner isbank

2016 Yaz Dönemi Ulusal ve Uluslararası Başarılarımız

kutay-inci2016 Yaz döneminde birçok farklı şehirde ulusal ve uluslararası yarışmalarda mücadele eden Bursalı sporcularımız elde ettikleri derecelerle bizleri mutlu ederken küçük kardeşlerine de örnek oldular. 

Çanakkale Belediyesi tarafından bu sene 24.sü düzenlenen "Çanakkale Açık Satranç Turnuvasında"  260 sporcunun katıldığı B kategorisinde yarışan, Bursalı sporcumuz Kutay ÖZKURT B kategorisi birinciğini eş puanla paylaşırken, 14 yaş kategorisinde de birinci olup kupa ve para ödülüne hak kazandı. 
Türkiye ve Avrupa şampiyonu sporcumuz WCM Öykü İNCE  21-26 Ağustos tarihlerinde on üç ülkeden toplam 460 sporcunun yarıştığı "Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvasının"  “C” kategorisinde birinci oldu. 

68  takımın katılımıyla "Türkiye Kulüpler Şampiyonası" 15-22 Temmuz 2016 tarihleri arasında Konya'da gerçekleşti. Bursa şampiyonu olarak finallere katılan takımımız Nida Satranç SK, şampiyonayı beş galibiyet ve dört mağlubiyetle tamamlayarak Türkiye Satranç Federasyonu İkinci ligine yükselmeye hak kazandı.
ÖNEMLİ NOT: Yaz döneminde ulusal ve uluslar arası yarışmalarda mücadele veren sporcu ve kulüplerimiz, başarı sonuçlarını   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresimize gönderirlerse, üstteki şekilde sitemizde haber olarak yer vermekten mutluluk duyarız. (İl Temsilcisi)
Görseller Haberin Devamında yer alıyor.    
Altin KayisiKutay Ozkurt

Nida sk_2.Lig