banner isbank

"Sokakta Satranç Var" Projemizle Bursa Sokakları Şenlenecek

sokakta satranc_var     ÜLKEMİZDE DOĞRU HAMLELER YAPAN BİR GELECEK İÇİN 
     Türkiye Satranç Federasyonu olarak, "Satrancı Sokaklara, Parklara ve Meydanlara Taşıyoruz." sloganı ile yola çıktığımız "SOAKAKTA SATRANÇ VAR" projesinin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz.

     11-18 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında Bursa ilimizde de proje ile ilgili gerekli çalışmalar yapılacaktır. Çalışmalarda yer ve zaman sınırlaması olmadan sokaklarda, parklarda v.b yerlerde yapılan etkinliklere yer verilecektir. Tüm satranç kulüplerimizin, satranç eğitim merkezlerimizin, sporcularımızın, antrenörlerimizin, satranç hakemlerimizin projeye destek vermelerini bekliyoruz.

     Satranç severlerimizin proje kapsamında tüm etkinliklerde çektikleri fotoğrafları Bursa satranç il temsilciliğimize ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) ulaştırdıkları takdirde yerel basınımızda, federasyon ve il sayfamızda yayınlamaktan mutlu olacağız. Ayrıca tüm satranç camiamızın proje ile ilgili fikirlerine açığız.
pdfsatranc_parklari_kitapcik_.pdf   
İletişim:Osman OLDUK  (530 7706516)    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.