banner isbank

Bursa Heykel Rotary 1. Açık Satranç Turnuvası 22-23-24 Nisan'da Kırcı Otel'de

Rotary afis-kkboySatranç spornumuza katkı, gençlerimize satranç sporunu sevdirme ve yöneltme adına, toplam nakdi ödülün 5600 TL olduğu  "Bursa Heykel Rotary Kulübü 1. Açık Satranç Turnuvası" başvuruları açılmıştır. 
Turnuva 7 tur üzerinden  22-23-24 Nisan 2016 tarihlerinde "Bursa Kırcı Otel Salonlarında" gerçekleştirilecek.

A  ve B kategorisi şeklinde yapılacak yarışmada toplam 5600 TL nakdi ödül verilecektir.  Sonuçlar ELO ve UKD'ye dahil olacaktır. 

Son Başvuru: 21 Nisan 2016
Kontenjan: A Karegorisi : 128  ve   B Kategorisi : 128  sporcu ile sınırlıdır.   
Katkı Payı : A kategorisi 50 TL   B Kategorisi  40 TL  Tüm satranç severler davetlidir.
Ayrıntılar için yönergeye  bakınız. pdfYönerge | Afiş 

DUYURU :  TURNUVA AÇILIŞ SİMÜLTANE MAÇIMIZ, ERVİN ÖZKAN HOCAMIZDAN 
Heykel Rotary 1. Açık Satranç  Turnuvamızın açılışı; Bursamızın üst seviye usta oyuncusu, değerli hocamız Ervin Özkan tarafından 25 kişiye karşı simültane maçı ile olacaktır. Simültane maçına katılmak isteyen satranç oyuncularımızın  aşağıdaki kayıt bölümünden başvuru yapmaları yeterlidir. 25 sporcu  tamamlandığında kayıt kapatılacaktır. 
Simültane Başvurusu İçin Tıklayınız
ÖNEMLİ :  Turnuvamıza başvuru kaydı yapan ve yapacak olan sporcularımız, yönergede de belirtildiği üzere aşağıda yer alan Kulüp Hesap Numarasına Katkı Paylarını yatırabilirler.  
Banka Hesap No:   TR380013400001123566100007 

DUYURU-2 : Turnuvamıza Kayıt yaptırıp,  YARIŞMAYA KATILAMAYACAK olan sporcularımız   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresimize e-posta ile bilgi vermeleri gerekmektedir. Kayıtlar "Perşembe akşamına" dek devam edecektir.
A Kategorisine Başvuru İçin Tıklayın | B Kategorisine Başvuru İçin Tıklayın
Görevli Hakemler