banner isbank

Sporcularımız Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi'nde

sude superlig00Türkiye İş Bankası Süper Satranç Ligi 18 Ağustos'da Kocaeli The Ness Hotel'de başladı. 13 takımın mücadele ettiği ve 29 Ağustos'ta sona erecek ligte 97’si ünvanlı toplam 225 sporcunun yer alıyor.

4 Bursalı sporcumuz da Süper Lig karşılaşmalarında hamle yapıyor. IM Batuhan Daştan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nde, Ervin Özkan Tarsuz Zeka Satranç'ta, Necmettin Korkmaz Hatay Büyükşehir Belediye'de ve WCM Sude Hereklioğlu İstanbul Teknik Üniversitesi SOCAR - K.N.I takımında hamle yaparken yarışmanın gözlemciliğini de hakemlerimizdan FA İsmail Çalışkan yapıyor.
Yarışma Sayfası: superlig2014.tsf.org.tr superlig01
WCM Sude Herklioğlu, 9. tur sonunda tüm maçlarını kazanan İstanbul Teknik Ünivesitesi SOCAR-K.N.I. takımının 15 Yaş Kadın masasında oynuyor. Sporcumuz kulubü ile adım adım şampiyonluğa yaklaşıyor.
superlig04
Necmettin KORKMAZ, geçn yıl Süper Lig'e 2. olarak yükselen ve 9. tur sonunda ligte 2. sırada yer alan Hatay Büyükşehir Belediye'nin hem kaptanı hem de 5. masa sporcusu.
superlig02
IM Batuhan DAŞTAN, geçen yılın ikincisi olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli kozlarından, 3. masa sporcusu.
superlig03
Ervin ÖZKAN, 2013 yılında genel masalarda üçüncülük madalyası almıştı. Bu yıl Tarsuz Zeka Satrnç Spor Kulübü'nde 5. masada oynuyor.
superlig05
Hakemlerimizden FA İsmail ÇALIŞKAN yarışmada gözlemci olarak görev yapıyor.