banner isbank

İl Temsilciliği Komisyonları Toplantısı Yapıldı

toplanti00Bursa satrancına yön verecek komisyonların çalışmalarına dair toplantı 12 Mayıs Pazartesi günü Uludağ Ünivesitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünde yapıldı. Toplantıda komisyonların oluşumu adına önemli adımlar atıldı ve komisyon sorumluları belirlendi. İlimizdeki satranç faaliyetlerinin canlandırılmasını ve etkinliklerin sağlıklı yürütülmesini sağlamak adına verimli geçen toplantıda görev paylaşımı da yapıldı. 

İlk adım olarak oluşturulan komisyonlarda aktif üye sayısının artırılması ve sonrasında her komisyonun kendi çalışma alanına dair faaliyetleri artırması gündeme alındı. Komisyon sorumlularını ve ilteşim bilgilerini sitemizin komisyonlar bölümünde bulabilirsiniz. (Yakında aktif hale gelecek.)

Toplantıya katılamayan ancak komisyonlarda görev almak isteyen tüm satranç severler, katkıda bulunmak istedikleri alanlar için il temsilcilğimizle ( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) ya da ilgili komisyon sorumlulusu ile iletişime geçebilirler.
Henüz üyesi olmayna komisyonlar için de katkılarınız bekliyoruz.