banner isbank

14 Mart Tıp Bayramı Turnuvası

14mart2014 tip002. Geleneksel 14 Mart Tıp Bayramı Satranç Turnuvası, 8 Mart 2014 günü Doruk Hastanesi Toplantı Salonu'nda düzenlenecektir. Doruk Hastanesi organizasyonu ile tüm sağlık çalışanları ile tıp fakültesi ve sağlık yüksekokulu öğrencilerinin katılımına açık olan turnuvada ilk 3 dereceye girenler kupa verilecektir. 5 tur sürecek olan yarışma 25 dakika + hamle başına 10 saniye eklemeli tempo ile oynanacaktır.

Turnuvaya kayıtlar 6 Mart Perşembe günü 17.30'a kadar alınacaktır. Konternjan 24 kişi ile sınırlıdır. Ayrıntılı bilgi yönergede yer alıyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayın 
(Yarışma sağlık çalışanları ile tıp fakültesi ve sağlık yüksekokulu öğrencilerinin katılımına açıktır. Bu şarta uymayan başvurular listeden silinecektir.)

Başvuru yapabilmek için TSF Sporcu Lisansınızın vizeli olması gerekmektedir. Lisans tescil ve vize işlemleri için: kampanya.tsf.org.tr Vize işlemlerini yapamayanların Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bilgi vermeleri durumunda kayıtları yapılabilecektir.