banner isbank

Bursa İl/İlçe Çocuk ve Yıldızlar Satranç Ligleri Başlıyor

cyligi002013-2014 Türkiye Çocuk ve Yıldızlar Ligleri Bursa İl/İlçe Maçları, TSF etlinlik takvimine göre 28 Aralık'ta oynanacak maçlarla başlayacak. Çocuk Ligi'ne 11 yaş ve altı, Yıldızlar Ligi'ne ise 12-15 yaşlarıdaki sporculardan oluşanan takımlar katılabiliyor. Takımlarda en az 4, en fazla 8 sporcu yer alabiliyor. Sporcuların bir kulüp üyesi olmaları zorunlu değildir.

Okullar, kulüpler ve eğitim merkezleri istedikleri sayıda takım oluşturarak liglere katılabilirler. Sporcular da karma takımlar oluşturak başvuruda bulunabilirler.

En az 4 takımın başvuru yaptığı ilçelerde, uygun salon ayarlanması durumunda, ayrı grup kurularak İlçe Ligleri oluşturulabilecektir. 

Ligte yer almak isteyen takımların Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bir dilekçe ile başvuruda bulunmaları ve aşağıdaki kayıt formunu katkı payı dekonuyla birlikte Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine 16 Aralık 2013 Pazartesi gününe kadar göndermeleri gerekmektedir.

Kayıt Formu | Örnek GHSİM Başvuru Dilekçesi
Çocuk Ligi Yönergesi | Yıldızlar Ligi Yönergesi

Lig programı gruplar oluşturulduktan sonra belirlencektir. Ayrıntılar için lütfen yönergeleri okuyunuz.