banner isbank

2014-2015 Bursa Okullar Arası Satranç İl Birinciliği

BURSA SATRANÇ İL TEMSİLCİLİĞİ HAKEM GÖREVLENDİRME BİLDİRİMİ
Yarışma / Turnuva Adı  2014-2015 Bursa Okullar Arası Satranç İl Birinciliği
Tarih  4-5 Nisan 2015i 11-12 Nisan 2015
Yarışma Yeri / İlçesi  BTSO Eğitim Vadisi / Osmangazi
İletişim   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hakemler Sınıfı Görev Görevde Bulunacağı Tarih - Saat
1  Mustafa ERGEMİCİ  İl  Başhakem (Minikler)  11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
2  Emrah DEMİRTAŞ  İl  Başhakem (Küçükler)   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
3  Volkan ARSLAN  İl  Başhakem (Yıldızlar)   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00 
4  Umur BAŞ  İl   Başhakem (Gençler)   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
5  Yılmaz PEHLİVAN  İl   Başhakem Yardımcısı (Minikler)  11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
6  Mehmet Ali ABİ  İl   Başhakem Yardımcısı (Küçükler)   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
7  Nilay SARI  İl   Başhakem Yardımcısı (Yıldızlar)   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
8  Hüsmen ALTIN  İl   Başhakem Yardımcısı (Gençler)   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
9  Berkant ÇANDAR  İl   Hakem  4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
10  Gürcan ÖZDEMİR  İl   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
11  Hacer GEZER  İl   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
12  Kemal SAVAŞ  İl   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
13  Mehmet KAHRAMAN  İl   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
14  İl   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
15  Şenal KARA  İl   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
16  Ahmet AKAN  Aday  Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
17  Aytekin KAYA  Aday  Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
18  Barış MEMİŞ  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
19  Çiğdem AKYURT  Aday  Hakem  4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
20  Fahrettin EFE  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
21  Ferhat YILDIRIM  Aday   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
22  Hakan BURUNSUZOĞLU  Aday  Hakem  11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
23  Hasan BAŞARAN  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
24  Hasan GÜN  Aday  Hakem  11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
25  Kenan DEMİR  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
26  Mehmet DURAK  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
27  Murat ÇELİK  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
28  Osman DOĞAN  Aday   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
29  Ramazan DEMİR  Aday   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
30  Samet AKYURT  Aday  Hakem  4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
31  Sema DENİZER  Aday   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
32  Suat YOKUŞ  Aday   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
33  Şahmetli AKÇAY  Aday   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
34  Tolga SEVİM  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
35  Tuba ARDAHANLI  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
36  Yaşar TABAN  Aday   Hakem   11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
37  Yusuf KUMMUZ  Aday   Hakem   4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
38  Osman OLDUK  Ulusal   Gözlemci (Yıldızlar)  11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
39  Musa ÇAKIRCI  Ulusal    Gözlemci (Mimikler)  4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
40  Kerem SALLITEPE  Ulusal    Gözlemci (Yıldızlar)  4 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00
41  Yakup YILDIZ  Ulusal    Gözlemci (Gençler)  11 Nisan 2015 Cumartesi - 08.00


* Görevlendirme 26 Mart 2015 tarihinde ilan edilmiştir. 3 Nisan 2015 tarihinde güncellenmiştir.
* Tüm hakemlerimizin katılım durumlarını (olumlu ya da olumsuz) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bildirmeleri gerekmektedir.
* Göreve katılacak tüm hakemlerimizin en son 27 Mart Cuma günü çalıştıkları kurum isimlerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri gerekmektedir.
* Görevde bulunulacak saatler katılım durumuna göre değişiklik gösterebilir. Olası değişiklikler hakemlerimize duyurulacaktır.