banner isbank

2018-2019 Bursa Etkinlik Takvimi

TURNUVALAR

Etkinlik Sayfası Tarih Yer Açıklama
Eylül 2018
 Uludağ Satranç SK 1. Hızlı Satranç Turnuvası  1 Eylül  İhsaniye SK Tesisleri Ö  Yönerge
 Uludağ Satranç SK 1. Yıldırım Satranç Turnuvası  2 Eylül  İhsaniye SK Tesisleri Ö  Yönerge
Ekim 2018
1  Bursa 9. Yaş Grupları (7-8 Yaş) Satranç Turnuvası  27-28 Ekim  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
 Geleneksel 2. Kanseri Mat Ediyorum Satranç Turnuvası  27-28 Ekim  Barış Spor Salonu Ö  Yönerge
2  Orhaneli Cumhuriyet Bayramı Hızlı Satranç Turnuvası  27 Ekim R
3  Bursa 8. Yıldırım Satranç Turnuvası  28 Ekim  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
4  Nilüfer Ortaokullar Arası
 Cumhuriyet Bayramı Bahçe Satrancı Şenliği
 31 Ekim  Kayapa İlkokulu R
Kasım 2018
5  Bursa 10. Yaş Grupları (9-10 Yaş) Satranç Turnuvası  3-4 Kasım  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
6  Bursa 9. Yıldırım Satranç Turnuvası  4 Kasım  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
 Carrefour Bursa AVM Hızlı Satranç Turnuvası  10-11 Kasım  CarrefourSA AVM Ö  Yönerge
7  İnegöl Atatürk'ü Anma Satranç Turnuvası  10-11 Kasım  Okyanus Koleji-İnegöl R  Yönerge
 Özdilek AVM Satranç Turnuvası - Seçmeler  17-18 Kasım  Özdilek AVM'ler Ö  Yönerge
 Özdilek AVM Satranç Turnuvası - Final  24-25 Kasım  ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Ö  Yönerge
 Nilüfer İlçe MEM Öğretmenler Günü Hızlı Satranç Turnuvası  23 Kasım R  Yönerge
 Bursa İl Temsilciliği Kasım UKD-ELO Yaş Grupları  24-25 Kasım R  İptal
Aralık 2018
 Mudanya Belediyesi 15 Yaş ve Altı Barış ve Kardeşlik ST  1-2 Aralık  Mudanya GSİM Spor Salonu Ö  Yönerge
8  Bursa 11. Yaş Grupları (7-8 Yaş) Satranç Turnuvası  8-9 Aralık  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
9  Bursa 10. Yıldırım Satranç Turnuvası  9 Aralık  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
10  Bursa Yıldızlar İl Birinciliği  8-9 Aralık  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
11  Bursa Emektarlar İl Birinciliği  8-9 Aralık  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
12  Bursa Küçükler İl Birinciliği  15-16 Aralık  Özel Ertuğrul Okulları R  Yönerge
13  Bursa İl Birinciliği Seçme Yarışması  22-23 Aralık  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
 Bursa Büyükşehir Belediyespor 24. Yaş Grupları (7-18 Yaş)  29-30 Aralık  Merinos AKKM Ö  Yönerge
Ocak 2019
14  Bursa İl Birinciliği Finali  1-6 Ocak  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge

 Nida Satranç SK Çocuk Takımları Satranç Turnuvası  5-6 Ocak  Vahide Aktuğ Ortaokulu SS Ö  Ertelendi
15  Bursa İl Temsilciliği Şubat UKD-ELO Yaş Grupları  12-13 Ocak R  İptal

 İmotim Mobilya AVM Satranç Turnuvası  12-13 Ocak  İmotim Mobilya AVM Ö  Yönerge
15  İnegöl Küçükler-Yıldızlar İlçe Birinciliği  19-20 Ocak R  Yönerge
Şubat 2019
17  Nilüfer İlçe Birinciliği  9-10 Şubat R  Ertelendi
18  Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışması (Yıldız-Genç)  18-20 Şubat  Eruğrul Sağlam Spor Tes. R  Yönerge
19  Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışması (Küçük)  21-22 Şubat  Ertuğrul Sağlam Spor Tes. R  Yönerge
20  Bursa Kadınlar İl Birinciliği  23-24 Şubat  Özel Ertuğrul Okulları R  Yönerge
Mart 2019
 Bursa Büyükşehir Belediyespor 25. Yaş Grupları (7-18 Yaş)  2-3 Mart  Merinos AKKM Ö  Yönerge
 Uludağ Satranç SK 2. Açık Hızlı Satranç Turnuvası  9 Mart  Türk Metal Sen. Sosyal Tes  Yönerge
21  Nilüfer Okullar Arası
 Küçükler-Yıldızlar Hızlı Satranç Takım Turnuvası
 13 Mart R  İptal
 Nilüfer Okullar Arası
 Minikler-Gençler Hızlı Satranç Takım Turnuvası
 14 Mart R  İptal
22  Okul Sporları 2019 Minikler Kategorisi   11-13 Mart  Ertuğrul Sağlam S.T. R Yönerge
23 Bursa 12. Yaş Grupları (9-10 Yaş)  16-17 Mart R  Yönerge

Bursa Heykel Rotary Kulübü 4.Açık Satranç Turnuvası  15-17 Mart  Bursa Heybeli Otel Salonu Ö  Yönerge
24  Bursa 11. Yıldırım Satranç Turnuvası  17 Mart R  Yönerge
25  Türkiye Küçükler-Yıldızlar Satranç Takım Şampiyonası
 Bursa İl Yarışması-1
 22-24 Mart  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
26  Türkiye Küçükler-Yıldızlar Satranç Takım Şampiyonası
 İnegöl İlçe Yarışması-1
 22-24 Mart R  İptal
27  Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Yarışması-1  30 Mart  Özel Ertuğrul Okulları R  Yönerge
28  Türkiye Kulüpler Şampiyonası İnegöl İlçe Yarışması-1  29-30 Mart R  İptal
Nisan 2019
29  Bursa 13. Yaş Grupları (7-8 Yaş)  6-7 Nisan R  Yönerge
30  Bursa 12. Yıldırım  7 Nisan R  Yönerge
 Nida Satranç SK. 10 Yaş ve Altı UKD Turnuvası  6-7 Nisan  BTSO Eğitim Vadısı Ö  Yönerge

 Uludağ Satranç SK NİSAN UKD Satranç Turnuvası  13-14 Nisan Özel Ertuğrul Okulları Salonu Ö YÖNERGE
 CARREFOURSA Bursa AVM Hızlı  Satranç Turnuvası  20-21 Nisan  Carrefoursa Bursa Ö  Yönerge
31  İnegöl 23. Nisan Satranç Turnuvası  20-21 Nisan  Altın Nesil Okulları R  Yönerge
32  İnegöl İlkokullar Arası ST  29-30 Nisan R  İPTAL
33  Nilüfer Okul Öncesi Bahçe Satrancı Turnuvası  29-30 Nisan  Ahmet Vardar Okulu R  Yönerge
Mayıs 2019
34  Bursa 14. Yaş Grupları (9-10 Yaş) 4-5 Mayıs  B.B.B. Fethiye Spor Tesisl. R  Yönerge
35  Bursa 13.Yıldırım ST 5 Mayıs  B.B.B. Fethiye Spor Tesisl. R  Yönerge
 Nida- Bursa Yonder Okulları Yaş grupları ST 4-5 Mayıs  Yonder Okulları Salonu Ö  Yönerge
36 İnegöl Okullar Arası Satranç Turnuvası ve Şenlikleri  6-9 Mayıs  İnegöl Kapalı spor Salonu R Yönerge
Mudanya Gençlik Haftası Okullar Arası Hızlı Satranç Turnuvası  8 Mayıs  Mudanya Kapalı Spor S.  Ö Yönerge
37  Nilüfer 18. Spor Şenlikleri Okullar Arası Takım Turnuvası  15-16 Mayıs  Nilüfer Barış Spor Salonu R Yönerge
38  Türkiye Kulüpler Şampiyonası  Bursa Yöresel Lig-1  11  Mayıs  Kesinleştiğinde ilan olacak R  Yönerge
39  Kulüpler Şampiyonası Yöresel lig İnegöl Grubu  11-12 Mayıs R İPTAL
 Bursa Büyükşehir Belediyespor 21. Açık  17-19 Mayıs Ö  Ertelendi
 Uludağ Satranç SK. 2.AÇIK Satranç Turnuvası  18-19 Mayıs  Bursa Teknik Üniversitesi Ö  Yönerge
40  Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa Yöresel Lig-2  25-26 Mayıs R  Yönerge
41  Kulüpler Şampiyonası Yöresel Lig İnegöl Grubu  25-26 Mayıs R İPTAL
42  Nilüfer İlkokullar Arası Bahçe Satrancı Şenliği  29 Mayıs R  Yönerge
Haziran 2019
43  Nilüfer Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği  1 Haziran R Yönerge
44  Nilüfer Hızlı Satranç İlçe Birinciliği  1-2 Haziran R  Yönerge
44 Küresel Kulüpler Birliği İbrahim Yazıcı'yı Anma Kupası ST 8-9 Haziran Osmangazi Atıcılar Engelliler Ö Yönerge
 
Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirmeler, haberler, fotoğraflar...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
R: İl-İlçe Temsilciliği Etkinliği
Ö: Özel Etkinlik
Son güncelleme: 04.12.2018

KURSLAR - ETKİNLİKLER

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2018
1  1. Kademe Satranç Antrenörü Kursu  7-16 Eylül  GHSİM Toplantı Salonu
2  Bursa Satranç Hakemleri Toplantısı  19 Eylül  BBB Satranç Merkezi
Ocak 2019
3  1. Kademe Satranç Antrenörü Kursu  25 Ocak - 3 Şubat

BURSA HEYBELİ OTEL SALONU