banner isbank

Etkinlik Takvimi

2017-2018 Bursa Etkinlik Programı

İL TEMSİLCİLİĞİ - İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ TURNUVALARI

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  Bursa 1. Yaş Grupları ST (2008-2009 doğumlular)  30 Eylül-1 Ekim  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
Ekim 2017
2  Bursa Küçükler İl Birinciliği (10-11-12 Yaş)  14-15 Ekim
3  Bursa Yıldızlar İl Birinciliği (13-18 Yaş)  14-15 Ekim
 Bursa Emektarlar İl Birinciliği  14-15 Ekim 
 Gemlik Cumhuriyet  Bayramı Hızlı ST  18 Ekim 
 Bursa 2. Yaş Grupları ST (2010-2011 doğumlular)  28-29 Ekim
 Bursa 1. Yıldırım ST   29 Ekim
Kasım 2017
8  Bursa Küçükler İl Birinciliği (7-8-9 Yaş)  4-5 Kasım
9  Bursa İl Birinciliği Seçme Yarışması  11-12 Kasım
10  Gemlik Öğretmenler Günü Hızlı ST  29 Kasım 
Aralık 2017
11  Bursa Satranç İl Birinciliği (Final)  13-17 Aralık
12  Orhangazi Okul Sporları Satraç Takım Yarışması  19-20 Aralık
13  Yenişehir Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  20-22 Aralık 
14  Bursa 3. Yaş Grupları ST (2008-2009 doğumlular)  23-23 Aralık
15  Bursa 3. Yıldırım ST  23 Aralık
16  İnegöl Satranç İlçe Birinciliği  23-24 Aralık
Ocak 2018
17  Bursa 4. Yaş Grupları (7-8 Yaş) ST  13-14 Ocak
18  Bursa 4. Yıldırım ST  14 Ocak
19  Karacabey Satranç İlçe Birinciliği  13-14 Ocak
20  Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  15-18 Ocak


İL TEMSİLCİLİĞİ - İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ ORGANİZASYONLARI

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  Hakem Gelişim Kursu  15-17 Eylül  BBB Satranç Merkezi
2  Hakem Toplantısı  15 Eylül  BBB Satranç Merkezi
Ekim 2017
3  1. Kademe Antrenörlük Kursu  20-29 Ekim  GHSİM Toplantı Salonu 
Kasım 2017
Aralık 2017


ÖZEL TURNUVALAR-ORGANİZASYONLAR

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  3. Gemlik Zeytini Açık ST  22-23 Eylül  Gemlik Celal Bayar AL  Yönerge
2  Neşve Hızlı Satranç Turnuvası  1 Ekim  Neşve Kafe  Yönerge
 Kanseri Mat Ediyorum ST  28-29 Ekim  Merinos AKKM
  
Ekim 2017
 
 
 
Kasım 2017
 
 
Aralık 2017
 
 
  • Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirme, haberler...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
  • Son güncelleme: 28.10.2017

2016-2017 Bursa Etkinlik Planı & Turnuvalar


2016-2017 Bursa Resmi Turnuvalar Etkinlik Takvimi
2016-2017 Bursa Özel Turnuvalar Etkinlik Takvimi


  • 2016-2017 Bursa Etkinlik Programı taslak olarak verilmiştir. Kesinleşince ayrıca ilan edilcektir. Güncellenebilir. 
  • İl Birincilikleri, Kulüpler Şampiyonası ve Küçükler-Yıldızlar Ligleri maçları yayınlancak olan yarışma yönergelerine göre yeniden düzenlebilir.
  • Etkinik yerleri kesinleştikçe ilan edilecektir.
  • Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirme, haberler...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
  • İkinci listedeki etkinlikler özel organizasyondur. Birinci listedeki etkinlikler İl Temsiliciliği Bursa Etkinlik Planı'nda yer alan organizasyonlardır.
  • Son güncelleme: 01.03.2017

2015-2016 Bursa Etkinlik Planı & Turnuvalar

 Etkinlik/Yarışma Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
1  Bursa İl Birinciliği Seçme Turnuvası  26-27 Aralık  Merinos AKKM  Yönerge
Ocak 2016
2  Bursa İl Birinciliği Finali  1-5 Ocak  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
3  Küçükler İl Birinciliği  9-10 Ocak  Merinos AKKM  Yönerge
4  Yıldızlar İl Birinciliği  9-10 Ocak  Merinos AKKM  Yönerge 
5  Emektarlar İl Birinciliği  9-10 Ocak   Merinos AKKM  Yönerge
Şubat 2016
6  1. Kadem Antrenörlük Kursu-1  12-21 Şubat  GHSİM Toplantı Salonu
7  Kadınlar İl Birinciliği  13-14 Şubat  Final Okulları  Yönerge
8  Dünya Engelliler Günü Kupası (Ö)  20-21 Şubat  Central Hotel  Yönerge
9  Bursa Büyükşehir Belediyespor 8. Açık (Ö)  26-27 Şubat  Merinos AKKM   Yönerge
10  1. Kademe Antrenörlük Kursu-2  25 Şubat-6 Mart  GHSİM Toplantı Salonu
11  Okullar Arası İl Birincilikleri  29 Şubat-3 Mart  TOFAŞ Spor Salonu
Mart 2016
12  Hakem Terfi ve Gelişim Kursu  4-6 Mart  BBB Satranç Merkezi  Sonuçlar
13  Bursa Büyükşehir Belediyespor 10. Yaş Grupları (9-10 Yaş) (Ö)  12-13 Mart  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
14  Bursa Büyükşehir Belediyespor 7. Yıldırım (Ö)  13 Mart  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
15   Bursa Büyükşehir Belediyespor 10. Açık (Ö)  19-20 Mart  Merinos AKKM  Yönerge
16   Bursa Büyükşehir Belediyespor 11. Yaş Grupları (7-8 Yaş) (Ö)  26-27 Mart  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
17  Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları  26-27 Mart  TOFAŞ Spor Salonu  1. Buluşma
Nisan 2016
18  1. Kademe Antrenörlük Kursu-3  1-10 Nisan  GHSİM Toplantı Salonu
19  Yenişehir 1. Kademe Antrenörlük Kursu-1  8-17 Nisan  Akçeşme İlkokulu
20  Bursa Küçükler Takım Satranç Takım Turnuvası  8-10 Nisan  Merinos AKKM
21  Bursa Yıldızlar Takım Satranç Takım Turnuvası  9-10 Nisan  Merinos AKKM
22   Yenişehir Küçükler-Yıldızlar Satranç Takım Turnuvaları  9-10 Nisan
23  İnegöl Küçükler-Yıldızlar Satranç Takım Turnuvaları  9-10 Nisan
24  Bursa Büyükşehir Belediyespor 11. Açık (Ö)  15-17 Nisan  Merinos AKKM  Yönerge
25  Bursa Heykel Rotary 1. Açık ST (Ö)  22-24 Nisan  Kırcı Hotel  Yönerge
26  CarrefororSa Bursa AVM Hızlı Satranç Turnuvası (Ö)   30 Nisan-1 Mayıs  CarrefourSa AVM  Yönerge
Mayıs 2016
 Gençler İl Birinciliği  14-15 Mayıs
 Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları  28-29 Mayıs  Hürriyet Ticaret ve Sanayi İlkokulu Salonu 2. Buluşma
Haziran 2016
 Bursa Yıldırım Satranç Şampiyonası  11 Haziran
 Bursa Hızlı Satranç Şampiyonası  11-12 Haziran
 Bursa Büyükşehir Belediyespor 12. Açık (Ö)  17-19 Haziran
Temmuz 2016
 Bursa Büyükşehir Belediyespor 13. Açık (Ö)  8-10 Temmuz
  • 2015-2016 Bursa Etkinlik Programı taslak olarak verilmiştir. Kesinleşince ayrıca ilan edilcektir. Güncellenebilir. 
  • İl Birincilikleri, Kulüpler Şampiyonası ve Küçükler-Yıldızlar Ligleri maçları yayınlancak olan yarışma yönergelerine göre yeniden düzenlebilir.
  • Etkinik yerleri kesinleştikçe ilan edilecektir.
  • Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirme, haberler...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
  • (Ö) işaretli etkinlikler özel organizasyondur. Diğer etkinlikler İl Temsiliciliği Bursa Etkinlik Planı'nda yer alan organizasyonlardır.
  • Son güncelleme: 20.04.2016

2014-2015 Bursa Etkinlik Planı & Turnuvalar

Etkinlik/Yarışma Sayfası Tarih Yer Açıklama
Bursa Büyükşehir Belediyespor 1. Açık* 5-7 Eylül Merinos AKKM Yönerge
Bursa Büyükşehir Belediyespor 1. Yıldırım* 14Eylül BBB Satranç Merkezi Yönerge
MEB Hizmet İçi Eğitim Semineri 20 Eylül Faik Çelik Kız ML
Art Chess Satranç Turnuvası* 27-28 Eylül 100. Yıl Gençlik ve Spor Merkezi Yönerge
2014-2015 Hakem Toplantısı 27 Eylül GHSİM Toplantı Salonu
Bursa Büyükşehir Belediyespor 2. Açık* 10-12 Ekim Merinos AKKM Yönerge
Bursa Büyükşehir Belediyespor 2. Yıldırım* 19 Ekim BBB Satranç Merkezi Yönerge
Bursa Büyükşehir Belediyespor 3. Yıldırım* 9 Kasım Merinos AKKM Yönerge
Bursa Büyükşehir Belediyespor 3. Açık * 28-30 Kasım Merinos AKKM Yönerge
Bursa Küçükler ve Yıldızlar İl Birincilikleri 13-15 Aralık BTSO Eğitim Vadisi Yönerge
Bursa İl Birinciliği Seçme Turnuvası 20-21 Aralık BTSO Eğitim Vadisi Yönerge
Bursa Kadınlar İl Birinciliği 27-28 Aralık Merinos AKKM Yönerge
Bursa Emektarlar İl Birinciliği (İptal edildi.) 27-28 Aralık Merinos AKKM Yönerge
Bursa Büyükşehir Belediyespor 4. Açık* 26-28 Aralık Merinos AKKM Yönerge
Bursa Büyükşehir 4. Yıldırım* 4 Ocak BBB Satranç Merkezi Yönerge
Bursa İl Birinciliği Final Turnuvası 7-11 Ocak BBB Satranç Merkezi Yönerge
Bursa Büyükşehir Belediyespor 5. Açık* 20-22 Şubat Merinos AKKM Yönerge
Bursa Büyükşehir Belediyespor 5. Yıldırım* 7 Mart BBB Satranç Merkezi Yönerge 
Ulusal 3 Serili Küresel Karma Turnuvası 1. Seri* 7-8 Mart Yıldırım Belediyesi Bilim Merkezi Yönerge
Bursa Çocuk ve Yıldızlar Satranç Ligleri 13-15 Mart Merinos AKKM
Bursa Okullar Arası İl Birincilikleri (Küçükler-Yıldızlar) 4-5 Nisan BTSO Eğitim Vadisi
Bursa Okullar Arası İl Birincilikleri (Minikler-Gençler) 11-12 Nisan BTSO Eğitim Vadisi
Kulüpler Şampiyonasu Bursa İl Maçları-1

Bursa Gençler İl Birinciliği
Bursa Büyükşehir Belediyespor 6. Yıldırım* 21 Mart BBB Satranç Merkezi
Bursa Büyükşehir Belediyespor 6. Açık* 27-29 Mart Merinos AKKM
Bursa Büyükşehir Belediyespor 6. Yaş Grupları* 28-29 Mart BBB Satranç Merkezi
Ulusal 3 Serili Küresel Karma Turnuvası 2. Seri* 11-12 Nisan Yıldırım Belediyesi Bilim Merkezi
Bursa Büyükşehir Belediyespor 7. Yıldırım* Ertelendi BBB Satranç Merkezi
Bursa Büyükşehir Belediyespor 7. Açık* 24-26 Nisan Merinos AKKM
Bursa Büyükşehir Belediyespor 7. Yaş Grupları* 25-26 Nisan BBB Satranç Merkezi
Bursa Büyükşehir Belediyespor 8. Açık* Ertelendi Merinos AKKM
Bursa Büyükşehir Belediyespor 8. Yaş Grupları* 9-10 Mayıs BBB Satranç Merkezi
Bursa Büyükşehir Belediyespor 8. Yıldırım* 17 Mayıs BBB Satranç Merkezi
Av. Ferruh Kaya Fersa Enerji 19 Mayıs Turnuvası* 22-24 Mayıs Nilüfer Spor Salonu
Bursa Yıldırım Satranç Şampiyonası

Bursa Hızlı Satranç Şampiyonası
Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları-2

Bursa 3. Yıldırım Satranç Turnuvası 7 Haziran

Bursa Büyükşehir Belediyespor 9. Açık* 19-21 Haziran Merinos AKKM
Bursa Büyükşehir Belediyespor 9. Yaş Grupları* 20-21 Haziran BBB Satranç Merkezi
Bursa Büyükşehir Belediyespor 9. Yıldırım* 14 Haziran BBB Satranç Merkezi
Bursa 4. Hafta İçi Satranç Turnuvası

Bursa 4. Yıldırım Satranç Turnuvası 28 Haziran
Bursa 5. Hafta İçi Satarnç Turnuvası

Bursa Büyükşehir Belediyespor 10. Yıldırım* BBB Satranç Merkezi
Bursa Büyükşehir Belediyespor 10. Açık* Merinos AKKM
Bursa Büyükşehir Belediyespor 11. Yıldırım* 9 Ağustos BBB Satranç Merkezi
  • 2014-2015 Bursa Etkinlik Programı taslak olarak verilmiştir. Güncellenebilir. 
  • İl Birincilikleri, Kulüpler Şampiyonası ve Çocuk-Yıldızlar Lİgleri maçları yayınlancak olan yarışma yönergelerine göre yeniden düzenlebilir.
  • Etkinik yerleri kesinleştikçe ilan edilecektir.
  • Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirme, haberler...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
  • * işaretli etkinlikler özel organizasyondur. Diğer etkinlikler İl Temsiliciliği Bursa Etkinlik Planı'nda yer alan organizasyonlardır.
  • Son güncelleme: 22 Temmuz 2015

2013-2014 Bursa Etkinlik Planı & Turnuvalar

No  Etkinlik/Yarışma Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
1  Antrenörler Toplantısı  24 Ekim 2013  GHSİM Toplantı Salonu  Duyuru
2  Ulusal 4. Seri Karma Satranç Turnuvası*  2-3 Kasım 2013  Kültürpark Göl Çay Bahçesi  Yönerge
3  Bursa 8. Açık (Mudanya Mütareke Oyunları) Tur.  9-10 Kasım 2013  Güzelyalı Düğün Salonu  Yönerge
4  Piyon Satranç Akademi Kupaları Kasım Turnuvası*  16-17 Kasım 2013  Merinos AKKM  Yönerge
5  Nida Satranç 24 Kasım Satranç Turnuvası*  22-24 Kasım 2013  Güzelyalı Düğün Salonu  Yönerge
6  1. Kademe Antrenörlük Kursu  19-22 Aralık 2013  İnegöl (Sani Konukoğlu KS)
7  Piyon Satranç Akademi Kupaları Aralık Tur.*  21-22 Aralık 2013  Merionos AKKM  Yönerge
8  1. Kademe Antrenörlük Kursu  26-19 Aralık 2013  İnegöl (Sani Konukoğlu KS)
9  Bursa Çocuk ve Yıldızlar Ligleri İl/İlçe Maçları  28-29 Aralık 2013  Merinos AKKM 
10  Bursa Küçükler ve Yıldızlar İl Birincilikleri  4-5 Ocak 2014  Merinos AKKM  Yönerge
12  Bursa Satranç İl Birinciliği  11-12,18-19 Ocak 2014  Merinos AKKM  Yönerge
13  Hakem Toplantısı  16 Ocak 2014  GHSİM Toplantı Salonu  Duyuru
14  Bursa Yıldırım Satranç İl Birinciliği  18 Ocak 2014  Merinos AKKM  Yönerge
15  Bursa Okullar Arası Satranç İl Birinciliği*  20-22 Ocak 2014  Merinos AKKM  Yönerge
16  Organizasyon ve Sponsorluk Komisyonu Toplantısı  21 Ocak 2014  Merinos AKKM
17  Öğretmenler Turnuvası  26 Ocak 2014
18  Aday Hakem Kursu  7-9 Mart 2014
19  Aday Terfi ve Hakem Gelişim Kursu  21-23 Mart 2014
20  Aday Hakem Kursu  20-22 Haziran 2014
  • Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirme, haberler...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
  • * işaretli etkinlikler özel organizasyondur. Diğer etkinlikler İl Temsiliciliği Bursa Etkinlik Planı'nda yer alan organizasyonlardır.
  • Merinos AKKM ve Acemle Tenis Kafe'deki etkinlikler Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü katkıları ile düzenlenmektedir.
  • Planda 1 Ocak 2014'e kadar olan etkinlikler yer almaktadır. Yeni etkinlikler daha sonra eklenecektir.
  • Son güncelleme: 12 Ocak 2014