banner isbank

Bursa Yıldırım Satranç Şampiyonası Kayıtları Başladı

yildirim002013-2014 Bursa Yıldırım Satranç Şampiyonası, Bursa Büyükşehir Belediyespor katkıları ile 18 Aralık Cumartesi günü Merinos AKKM'de...

Yıldırım Satranç Şampiyonası'nda maçlar 3 dakika + hamle başına 2 saniye ekleme temposu ile oynanacak. İlk tur 18'30'da başlayacak. Genelde ilk 3 dereceyi alanlara kupa ve madalya ilk 10'a ise madalya verilecek. Ayrıca 13-18 yaş ile 12 yaş ve altı kategorilerinde ilk 3'e girenler kupa madalya ile ödüllendirilecek. Yarışma sonuçları FIDE yıldıdım satranç kuvvet puanı (ELO) hesaplamalarında kullanılacak. 

Son başvuru tarihi: 
16 Ocak 2014 Perşembe 17.30 | Hakem Görevlendirmesi

Bursa Yıldırım Satranç Şampiyonu'nun belirleneceği ve katılımın ücretsiz olduğu şampiyonaya tüm sporcularımız davetlidir.  Ayrıntılılar yönergede ve başvuru listesi haberin devamında yer alıyor.

  • Yarışma yöngersi için tıklayın.
  • Yarışmaya vizeli TSF sporcu lisansı olan sporcular katılabilir.
  • Lisans ve vize işlemleri için:kampanya.tsf.org.tr
  • Turnuva Tarihi: 18 Aralık 2014 Cumartesi 
  • Turnuva Yeri:Merinos AKKM
  • Son Başvuru Tarihi: 16 Aralık 2014 Perşembe 17.30
  • Tur Sayısı: 7 (Çift turlu)
  • Düşünme Süresi: 3 dakika + hamle başına 2 saniye ekleme
  • Başvuru Yeri: bursa.tsf.org.tr
  • Başvuru yapmasına rağmen yarışmaya gelemeyecek olanların, yeni başvuruların alınabilmesi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine bilgi vererek kayıtlarını sildirmelerini rica ederiz.
  • Katkı Payı: Alınmayacaktır.
  • Değerlendirme: ELO ve UKD hesaplamalarına dahil (şartlar sağlandığında).
  • Kayıt-Kontrol İşlemleri ve Kesin Kayıtlar: 18 Aralık Cumartesi günü 17.30-18.00 arasında, turnuva salonunda yapılacaktır. Başvuru yapan tüm sporcuların, 1. tur eşlendirmesine alınabilmeleri için kayıt-kontrol işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.
  • Ödüller:
    Derece Ödül
    Birinci  Kupa + Madalya
    İkinci  Kupa + Madalya
    Üçüncü  Kupa + Madalya 
    Dördüncü-Onuncu Madalya
  • Kategori Ödülleri
    KATEGORİ 18 Yaş (1996-2001 doğumlular)
    KATEGORİ 12 Yaş ve Altı (2002 ve daha sonra doğanlar)
    Derece Ödüller
    Birinci  Kupa + Madalya
    İkinci  Madalya + Madalya
    Üçüncü  Madalya + Madalya
  • Ek ödüller sağlandığında duyurulacaktır.
  • Yarışma Programı: (Teknik toplantıda kesinleşecektir.)
    Açıklama Saat Tarih
    Son Başvuru 17.30  16 Aralık 2014 Perşembe
    Kayıt - Kontrol İşlemleri 17.30-18.00 18 Aralık 2014 Cumartesi
    Teknik Toplantı 18.00
    1. Tur Eşlendirmesi 18.15
    1. Tur 18.30
    2. Tur 18.55
    3. Tur 19.20
    4. Tur 19.45
    5. Tur 20.10
    6. Tur 20.35
    7. Tur 21.00
    Ödül Töreni Tur bitiminde (21.30)
  • İletişim: Ramiz ARABACI (İl Temsilcisi) - 0530 770 6516 -   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


KAYIT LİSTESİ 

AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
OKAN GÖLCÜK BURSA 1095
NURMEHMET BAYDUR BURSA 0
SUAT YOKUŞ DİYARBAKIR 0
ÖMER GENÇ BURSA 0
HATİCE NURHAK ÜNVER BURSA 0
MELİKE ŞULE DEMİREL BURSA 0
SEDANUR KARA BURSA 0
ARDA YILMAZ BURSA 0
NAZ AÇE BURSA 0
METEHAN ÇINAR BURSA 0
MELİSA YEŞİLBAŞ BURSA 0
HÜSEYİN ÖZLÜ BURSA 0
SAİT DÖNMEZ BURSA 0
MUHAMMET ERSİN SOLMAZ BURSA 0
BERAT ARSLAN BURSA 0
SADIK ERYAŞAR BURSA 0
EMİR KARALI BURSA 0
AYŞE DOĞAN BURSA 0
RANA BEYZA CAN BURSA 0
SADIK MERT GÜNDÜZ BURSA 0
MELİH KARAGÖZ BURSA 0
YUSUF EFTAL ATEŞ BURSA 0
MUHAMMET CAN ARSLAN BURSA 0
EREN SENEMAN BURSA 0
NAZLICAN ÇİMEN BURSA 0
YUSUF BAKİ KARASU BURSA 0
DAĞHAN SÜMER BURSA 1303
BETÜL ÇEVİK ANTALYA f 1280
YAĞIZ GALLEVCİ BURSA 1499 1552
ERVİN ÖZKAN İZMİR 2215 2279
ECE ALKIM ERECE BURSA 1668 1708
AYHAN ÇATAK ANKARA 0
KAMİL ŞEN BURSA 1631 1661
ONUR ÖZDİKER BURSA 1762 1840
ÖZKAN UĞUR BURSA 1439 1403
ERDİ KARACA KAYSERİ 1438
AYKUT YAŞDERE BURSA 1505
FERHAT KURU BURSA 1682 1805
MELİH CAN ARIĞ BURSA 0
EGE ÇELİK BURSA 1831
ÖZEL CEBELLİ BURSA 2066 2099
ALKIM ÖZTÜRK ÇANAKKALE 1400
(WCM) SUDE HEREKLİOĞLU BURSA 1620 1606
ERKAN AYDIN BURSA 1650
EKREM ERGEMİCİ BURSA 1599
AHMET YASİR YİĞİT BURSA 1892
POLAT ERYILMAZ BURSA 1069
HAKAN ERYILMAZ BURSA 1325
ÖMER AKKUŞ BURSA 0
SERDAR ÖZTÜRK BURSA 0
MURAT YÜCE BURSA 1460
ÖMER BULUT BOLU 1495
TAHA GÜL BURSA 0
AYKUT TAŞDEMİRCİ KARS 1432
YASİN TAKSİM BURDUR 1516
FURKAN CAN YILMAZ BURSA 1187
SERKAN KONEZ BURSA 1425 1438
ENSAR ORAK BURSA 1666
VEYSEL PEKDEMİR ANKARA 1431
NECMETTİN KORKMAZ HATAY 2225
RASİM ŞEN BURSA 0
İLKAY KOÇ BURSA 2116
BAYRAM GÜRBÜZ BURSA 1379
KUTAY ÖZKURT BURSA 1216 1374
DENİZ ERTAŞ BURSA 1497 1706
KAYRA KAMER BURSA 1907
ANIL BERK ERDOĞAN BURSA 1745 1875
HALİL HÜSEYİN ÇALIŞKAN BURSA 1100
KADİRHAN GEYLANİ YOKUŞ BURSA 1536
M.AKSEMSEDDİN UĞUR AFYONKARAHİSAR 1633
YİĞİTCAN YILMAZ BURSA 1062
MERTCAN YILMAZ BURSA 1538 1508
GURCAN ÖZDEMİR BURSA 1423 1470
İBRAHİM BERBER BURSA 1240
MUSA BÜYÜKEKEN BURSA 1286
ATAKAN SAYIN BURSA 1670 1790
CAN BAŞER ŞAHİN BURSA 1555
BARAN BÜYÜKBOZKOYUN KAYSERİ 1392
SERKAN GÜDER BURSA 1817 1943
ÇAĞATAY TOSUN BURSA 0 1521
İSMAİL ÇALIŞKAN ADANA 0 1679
SEDAT SARMAN BURSA 0 1600