banner isbank

Etkinlik Takvimi

2017-2018 Bursa Etkinlik Programı

İL TEMSİLCİLİĞİ - İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ TURNUVALARI

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  Bursa 1. Yaş Grupları ST (9-10 Yaş)  30 Eylül-1 Ekim  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
Ekim 2017
2  Bursa Küçükler İl Birinciliği (10-11-12 Yaş)  14-15 Ekim  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge
3  Bursa Yıldızlar İl Birinciliği (13-18 Yaş)  14-15 Ekim  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge 
 Bursa Emektarlar İl Birinciliği  14-15 Ekim   Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge 
 Gemlik Cumhuriyet  Bayramı Hızlı ST  18 Ekim 
 Bursa 2. Yaş Grupları ST (7-8 Yaş)  28-29 Ekim  BBB Satranç Merkezi  Yönerge 
 Bursa 1. Yıldırım ST   29 Ekim  BBB Satranç Merkezi   Yönerge
Kasım 2017
8  Bursa Küçükler İl Birinciliği (7-8-9 Yaş)  4-5 Kasım  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge 
9  Bursa İl Birinciliği Seçme Yarışması  11-12 Kasım  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge 
10  Bursa 2. Yıldırım ST  19 Kasım   BBB Satranç Merkezi  Yönerge 
11  Gemlik Öğretmenler Günü Hızlı ST  29 Kasım
Aralık 2017
12  Bursa Satranç İl Birinciliği (Final)  13-17 Aralık  Neşve Kafe  Yönerge
13  Orhangazi Okul Sporları Satraç Takım Yarışması  19-20 Aralık
14  Yenişehir Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  20-22 Aralık 
15  Bursa 3. Yaş Grupları (9-10 Yaş) ST  23-24 Aralık  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
16  Bursa 3. Yıldırım ST  24 Aralık  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
17  İnegöl Satranç İlçe Birinciliği  23-24 Aralık  Özel Altın Nesil Okulları  Yönerge
Ocak 2018
17  Bursa 4. Yaş Grupları ST (7-8 Yaş)  13-14 Ocak  BBB Satranç Merkez  Yönerge
18  Bursa 4. Yıldırım ST  14 Ocak  BBB Satranç Merkez  Yönerge
19  Karacabey Satranç İlçe Birinciliği  13-14 Ocak
20  Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışması (K-Y-G)  15-18 Ocak  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge
Şubat 2018
21  Karacabey Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  8-9 Şubat
22  Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışması (Minikler)  7-9 Şubat  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge
23  Nilüfer Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği  10 Şubat   Neşve Kafe  Yönerge
24  Nilüfer Hızlı Satranç İlçe Birinciliği  10-11 Şubat  Neşve Kafe   Yönerge 
25  Bursa Kadınlar Satranç İl Birinciliği  16-18 Şubat  Nilüfer Gençlik Merkezi  Yönerge
Mart 2018
26  Bursa 5. Yaş Grupları ST (9-10 Yaş)  3-4 Mart  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
27  Bursa 5. Yıldırım ST  4 Mart  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
28  Bursa 6. Yaş Grupları ST (7-8 Yaş)  10-11 Mart  BBB Satranç Merkezi  Yönerge
29  Bursa 6. Yıldırım ST  11 Mart  BBB Satranç Merkezi  Ertelendi
30  Küçükler&Yıldızlar Takım Yarışması Bursa İl Maçları  24-25 Mart  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge
31  Küçükler&Yıldılzar Takım Yarışması İnegöl İlçe Maçları  24-25 Mart  Yönerge
32  Kulüpler Şampiyonası Bursa Maçları (1. Buluşma)  1 Nisan  Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri  Yönerge
33  Kulüpler Şampiyonası İnegöl Maçları (1. Buluşma)  31 Mart-1 Nisan  Yönerge 
 Nisan 2018
 Bursa 7. Yaş Grupları ST (9-10 Yaş)  14-15 Nisan
 Bursa 7. Yıldırım ST  15 Nisan
 Gemlik Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  18-19 Nisan
 İnegöl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ST  21-22 Nisan
 Nilüfer Satranç İlçe Birinciliği  21-22 Nisan
Mayıs 2018
 Nilüfer Okullar Arası Satranç İlçe Birinciliği  5-6 Mayıs
 Küçükler&Yıldızlar Takım Yarışması (2. Buluşma)  5-6 Mayıs
 İnwgöl Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  7-10 Mayıs
 Gemlik Gençler Hızlı ST  9 Mayıs
 Bursa Gençler İl Birinciliği   12-13 Mayıs
 Kulüpler Şampiyonası Bursa Maçları (2. Buluşma)  26-27 Mayıs
 Kulüpler Şampiyonası İnegöl Maçları (2. Buluşma)  26-27 Mayıs
 Orhaneli Okul Sporları Satranç Takım Yarışması  26-27 Mayıs
Haziran 2018

 Bursa 8. Yaş Grupları (7-8 Yaş) 30.06-01.07
Temmuz 2018
 Bursa 8. Yıldıırm ST  1 Temmuz
 İnegöl
 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Bayramı ST
 7-8 Temmuz  İPTAL EDİLDİ
 15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Bayramı ST  13-15 Temmuz  İPTAL EDİLDİ
Eylül 2018
 İnegöl'ün Kurtuluşu Günü ST  1-2 Eylül

İL TEMSİLCİLİĞİ - İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ ORGANİZASYONLARI

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  Hakem Gelişim Kursu  15-17 Eylül  BBB Satranç Merkezi
2  Hakem Toplantısı  15 Eylül  BBB Satranç Merkezi
Kasım 2017
3  1. Kademe Antrenörlük Kursu  3-12 Kasım  GHSİM Toplantı Salonu 
Aralık 2017
4  Hakem Toplantısı  6 Aralık  GHSİM Toplantı Salonu 
Şubat 2018
5  Hakem Kahvaltısı  25 Şubat  Neşve Kafe

ÖZEL TURNUVALAR-ORGANİZASYONLAR

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2017
1  3. Gemlik Zeytini Açık ST  22-23 Eylül  Gemlik Celal Bayar AL  Yönerge
Ekim 2017
2  Neşve Hızlı Satranç Turnuvası  1 Ekim  Neşve Kafe  Yönerge
3  Kanseri Mat Ediyorum ST  28-29 Ekim  Merinos AKKM  Yönerge
4  2. Kayapa Cumhuriyt Bayramı Bahçe ST  31 Ekim  Kayapa Ortaokulu  Yönerge
Kasım 2017
5  22 Kasım Diş Hekimleri Günü Açık ST  25-26 Kasım  Neşve Kafe  Yönerge
Aralık 2017
6  Piyon Satranç Akademis Masterclasss Aralık 2017 UKD ST  9-10 Aralık  Akpınar Kültür Merkezi  Yönerge
Ocak 2018
7  Piyon Satranç Akademisi Masterclas Ocak 2018 UKD ST  06-07 Ocak  Akpınar Kültür Merkezi  Yönerge
8  Uludağ Satranç Spor Kulübü 1. Açık ST  13-14 Ocak  Nuri Nihat Aslanoba Uygulama Oteli  Yönerge
Mart 2018
9  BUSAD 14 Mart Tıp Bayramı Hızlı ST  10-11 Mart  Cafe de Sante  Yönerge
10  3. Rotary Açık ST  16-18 Mart  Merinos AKKM  Yönerge
Nisan 2018
11  1. Muradiye Rotary Kulübü Yaş Grupları ST  7-8 Nisan  BTSO Eğitim Vadisi  Yönerge
12  Uludağ Satranç SK 15 Yaş Altı UKD ST  27-28 Nisan  Neşve Kafe  Yönerge





  • Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirme, haberler...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
  • Son güncelleme: 21.03.2018