banner isbank

2018-2019 Bursa Etkinlik Takvimi

TURNUVALAR

Etkinlik Sayfası Tarih Yer Açıklama
Eylül 2018
 Uludağ Satranç SK 1. Hızlı Satranç Turnuvası  1 Eylül  İhsaniye SK Tesisleri Ö  Yönerge
 Uludağ Satranç SK 1. Yıldırım Satranç Turnuvası  2 Eylül  İhsaniye SK Tesisleri Ö  Yönerge
Ekim 2018
1  Bursa 9. Yaş Grupları (7-8 Yaş) Satranç Turnuvası  27-28 Ekim  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
 Geleneksel 2. Kanseri Mat Ediyorum Satranç Turnuvası  27-28 Ekim  Barış Spor Salonu Ö  Yönerge
2  Orhaneli Cumhuriyet Bayramı Hızlı Satranç Turnuvası  27 Ekim R
3  Bursa 8. Yıldırım Satranç Turnuvası  28 Ekim  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
4  Nilüfer Ortaokullar Arası
 Cumhuriyet Bayramı Bahçe Satrancı Şenliği
 31 Ekim  Kayapa İlkokulu R
Kasım 2018
5  Bursa 10. Yaş Grupları (9-10 Yaş) Satranç Turnuvası  3-4 Kasım  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
6  Bursa 9. Yıldırım Satranç Turnuvası  4 Kasım  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
 Carrefour Bursa AVM Hızlı Satranç Turnuvası  10-11 Kasım  CarrefourSA AVM Ö  Yönerge
7  İnegöl Atatürk'ü Anma Satranç Turnuvası  10-11 Kasım  Okyanus Koleji-İnegöl R  Yönerge
 Özdilek AVM Satranç Turnuvası - Seçmeler  17-18 Kasım  Özdilek AVM'ler Ö  Yönerge
 Özdilek AVM Satranç Turnuvası - Final  24-25 Kasım  ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Ö  Yönerge
 Nilüfer İlçe MEM Öğretmenler Günü Hızlı Satranç Turnuvası  23 Kasım R  Yönerge
 Bursa İl Temsilciliği Kasım UKD-ELO Yaş Grupları ST  24-25 Kasım R  İptal
Aralık 2018
 Mudanya Belediyesi 15 Yaş ve Altı Barış ve Kardeşlik ST  1-2 Aralık  Mudanya GSİM Spor Salonu Ö  Yönerge
8  Bursa 11. Yaş Grupları (7-8 Yaş) Satranç Turnuvası  8-9 Aralık  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
9  Bursa 10. Yıldırım Satranç Turnuvası  9 Aralık  BBB Satranç Merkezi R  Yönerge
10  Bursa Yıldızlar İl Birinciliği  8-9 Aralık  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
11  Bursa Emektarlar İl Birinciliği  8-9 Aralık  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
12  Bursa Küçükler İl Birinciliği  15-16 Aralık  Özel Ertuğrul Okulları R  Yönerge
13  Bursa İl Birinciliği Seçme Yarışması  22-23 Aralık  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
 Bursa Büyükşehir Belediyespor 24. Yaş Grupları (7-18 Yaş)  29-30 Aralık  Merinos AKKM Ö  Taslak
Ocak 2019
14  Bursa İl Birinciliği Finali  1-6 Ocak  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
15  Bursa İl Temsilciliği Şubat UKD-ELO Yaş Grupları  12-13 Ocak  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
15  İnegöl Küçükler-Yıldızlar İlçe Birinciliği  19-20 Ocak R  Yönerge
Şubat 2019
17  Nilüfer İlçe Birinciliği  9-10 Şubat R  Yönerge
18  Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışması (Minik-Küçük)  Belirlenecek R  Yönerge
19  Bursa Okul Sporları Satranç Takım Yarışması (Yıldız-Genç)  Belirlenecek R  Yönerge
20  Bursa Kadınlar İl Birinciliği  23-24 Şubat  Özel Ertuğrul Okulları R  Yönerge
Mart 2019
 Bursa Büyükşehir Belediyespor 20. Açık  1-3 Mart ö  Taslak
 Uludağ Satranç SK 2. Açık Hızlı Satranç Turnuvası  9 Mart  Türk Metal Sen. Sosyal Tes.
21  Nilüfer Okullar Arası
 Küçükler-Yıldızlar Hızlı Satranç Takım Turnuvası
 13 Mart R  Yönerge
22  Nilüfer Okullar Arası
 Minikler-Gençler Hızlı Satranç Takım Turnuvası
 14 Mart R  Yönerge
23 Bursa 12. Yaş Grupları (9-10 Yaş)  16-17 Mart R  Yönerge
24  Bursa 11. Yıldırım Satranç Turnuvası  17 Mart R  Yönerge
25  Türkiye Küçükler-Yıldızlar Satranç Takım Şampiyonası
 Bursa İl Yarışması-1
 22-24 Mart  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
26  Türkiye Küçükler-Yıldızlar Satranç Takım Şampiyonası
 İnegöl İlçe Yarışması-1
 22-24 Mart R  Yönerge
27  Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Yarışması-1  29-30 Mart  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
28  Türkiye Kulüpler Şampiyonası İnegöl İlçe Yarışması-1  29-30 Mart R  Yönerge
Nisan 2019
29  Bursa 13. Yaş Grupları (7-8 Yaş)  6-7 Nisan R  Yönerge
30  Bursa 12. Yıldırım  7 Nisan R  Yönerge

 Uludağ Satranç SK 2. Açık Satranç Turnuvası  13-14 Nisan  Türk Metal Sen. Sosyal Tes. Ö  Taslak
31  İnegöl 23. Nisan Hızlı ST  21 Nisan R  Yönerge
32  İnegöl İlkokullar Arası ST  29-30 Nisan R  Yönerge
Mayıs 2019
33  İnegöl Ortaokullar Arası Satranç Turnuvası  1-2 Mayıs R  Yönerge
34  Nilüfer Okul Öncesi Bahçe Satrancı Turnuvası  2 Mayıs R  Yönerge
35  Bursa 14. Yaş Grupları (9-10 Yaş)  4-5 Mayıs R Yönerge
36  Bursa 13. Yıldırım  5 Mayıs R  Yönerge
37  Nilüfer 18. Spor Şenlikleri Okullar Arası Takım Turnuvası  8-9 Mayıs R Yönerge
38  Türkiye Küçükler-Yıldızlar Satranç Takım Şampiyonası
 Bursa İl Yarışması-2
 11-12 Mayıs  Bursa Teknik Üniversitesi R  Yönerge
39  Türkiye Küçükler-Yıldızlar Satranç Takım Şampiyonası
 İnegöl İlçe Yarışması-2
 11-12 Mayıs R Yönerge
 Bursa Büyükşehir Belediyespor 21. Açık  17-19 Mayıs Ö  Taslak
 Uludağ Satranç SK 3. Açık Satranç Turnuvası  18-19 Mayıs  Türk Metal Sen. Sosyal Tes. Ö  Taslak
40  Türkiye Kulüpler Şampiyonası Bursa İl Maçları-2  24-26 Mayıs R  Yönerge
41  Türkiye Kulüpler Şampiyonası İnegöl İlçe Maçları-2  24-26 Mayıs R Yönerge
42  Nilüfer İlkokullar Arası Bahçe Satrancı Şenliği  29 Mayıs R  Yönerge
Haziran 2019
43  Nilüfer Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği  1 Haziran R Yönerge
44  Nilüfer Hızlı Satranç İlçe Birinciliği  1-2 Haziran R  Yönerge
 
Yarışma sayfaları (sonuçlar, eşlendirmeler, haberler, fotoğraflar...) ve başvuru formları için etkinlik isimlerine tıklayın.
R: İl-İlçe Temsilciliği Etkinliği
Ö: Özel Etkinlik
Son güncelleme: 04.12.2018

KURSLAR - ETKİNLİKLER

 Etkinlik Sayfası  Tarih  Yer  Açıklama
Eylül 2018
1  1. Kademe Satranç Antrenörü Kursu  7-16 Eylül  GHSİM Toplantı Salonu  Sonuçlar
2  Bursa Satranç Hakemleri Toplantısı  19 Eylül  BBB Satranç Merkezi